پنجشنبه , ۳ فروردین ۱۳۹۶
آخرین خبرها

رویداد حوادث

توقیف سواری کیا کادنزا با بیش از ۶۲ میلیون ریال خلافی در کرمانشاه

رئیس پلیس راهور استان از توقیف سواری کیا کادنزا با بیش از ۶۲ میلیون و ۶۰۰ هزار ریال جریمه پرداخت نشده و ۱۱۴ فقره تخلف خبر داد. سرهنگ «محمد مرادی» در گفتگو با پایگاه خبری پلیس در تشریح این خبر گفت: مأموران پلیس راهور شهرستان کرمانشاه حین کنترل وضعیت تردد خودروهای درون شهری، یک دستگاه سواری کیا کادنزا را به ... ادامه مطلب »

طرح ۴۸ ساعته مقابله با سرقت منجر به دستگیری ۱۵ سارق شد

فرمانده انتظامی شهرستان از دستگیری ۱۵ نفر سارق و کشف ۴۷ مورد انواع سرقت در طرح ۴۸ ساعته مبارزه با سرقت خبر داد. به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ «رضا شیرزادی» گفت: پر تردد شدن محل های خرید در ایام پایانی سال سبب شده که افراد سود جو و بزهکار خصوصا سارقان از این فرصت سوء استفاده کرده و بعضا ... ادامه مطلب »

برپایی دو ایستگاه نوروزی برای رفاه حال مسافران توسط پلیس کنگاور

فرمانده انتظامی شهرستان کنگاور گفت: نیروی انتظامی و سایر دستگاه های شهرستان، وظیفه خدمات رسانی به مسافران نوروزی را برعهده خواهند داشت و در این راستا دو ایستگاه نوروزی توسط پلیس برای پاسخگویی به نیاز مسافران در مسیر تردد آنها برپا شده است. به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ «حسین براری» در جمع فرماندهان، مدیران و روسای پلیس های تخصصی ... ادامه مطلب »

دستگیری ۱۰ شکارچی متخلف در زیستگاه‌های شاهو

رئیس اداره محیط زیست شهرستان روانسر از دستگیری ۱۰ شکارچی متخلف در زیستگاه‌های شاهو خبر داد. به گزارش ایسنا، ناصح باباخانی اظهار کرد: ۱۰ نفر شکارچی متخلف که در زیستگاه‌های شاهو و حومه روانسر مشغول شکار غیرمجاز بودند دستگیر و تحویل مقامات قضایی شدند. وی با بیان اینکه این شکارچیان موقع گشت زنی نیروهای یگان حفاظت دستگیر شدند، افزود: از ... ادامه مطلب »

کشفیات مواد محترقه خطر ساز در کرمانشاه چهار برابر افزایش یافت

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از افزایش چهار برابری کشفیات مواد محترقه خطر ساز نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد. به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ «رضا شیرزادی» عنوان کرد: همه ساله در ایام پایانی سال افراد سود جو و فرصت طلب اقدام به وارد کردن حجم زیادی از مواد محترقه خطر ساز و غیر استاندارد به داخل کشور ... ادامه مطلب »

۱۰ هزار عدد انواع مواد محترقه در هرسین کشف شد

فرمانده انتظامی شهرستان هرسین از کشف حدود ۱۰ هزار عدد انواع مواد محترقه در این شهرستان خبر داد. سرهنگ «همتعلی شکری» در گفت و گو با پایگاه خبری پلیس اظهار کرد: با توجه به قرار گرفتن در آستانه مراسم چهارشنبه آخر سال و افزایش جرایم و تخلفات در این حوزه، ماموران انتظامی شهرستان هرسین اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی برای ... ادامه مطلب »

کشف بیش از ۱۲ هزار عدد انواع مواد محترقه در کنگاور

فرمانده انتظامی شهرستان کنگاور از کشف بیش از ۱۲ هزار عدد انواع مواد محترقه غیراستاندارد در بازدید از واحدهای صنفی این شهرستان خبر داد. به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ «حسین براری» گفت: در راستای اجرای طرح نظارت بر اماکن و صنوف و جلوگیری از فروش و توزیع مواد محترقه و آتش زا و نیز رسیدگی به گزارشات مردمی، بازرسی ... ادامه مطلب »

در «تصادفات» شنبه شب (بیست و یکم اسفند) کرمانشاه ۶ نفر کشته و مجروح شدند

مسئول اطلاع‌رسانی پلیس راه استان کرمانشاه از کشته و مجروح شدن شش نفر در سه تصادف استان خبر داد. سرگرد نصرت‌الله قربانی در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: در اولین تصادف فوتی شب (۲۱ اسفند) در ساعت ۱۸:۴۰ یک فقره تصادف در کیلومتر ۶۸ دالاهو- اسلام آبادغرب بین یک دستگاه پژو ۴۰۵ و یک دستگاه سمند مسافربری رخ ... ادامه مطلب »

انهدام باند سارقان منازل شهروندان خراسانی در کرمانشاه

رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری سارقانی خبر داد که از سال ۹۳ به اتهام سرقت منزل تحت تعقیب پلیس آگاهی شهرستان فردوس استان خراسان جنوبی بودند. به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ «محمدرضا امیری» در تشریح این خبر گفت: در پی وقوع یک مورد سرقت منزل در سطح شهر کرمانشاه و ارجاع پرونده آن به پایگاه غرب پلیس آگاهی، ... ادامه مطلب »

کشفیات ۴۵۰ میلیون ریالی کالای قاچاق در کرمانشاه

فرمانده انتظامی شهرستان از کشف وسایل الکترونیکی قاچاق به ارزش بیش از ۴۵۰ میلیون ریال خبر داد. به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ « رضا شیرزادی» گفت: با برنامه ریزی هدفمند پلیس در برخورد با قاچاق کالا، اکیپ گشت پاسگاه کوزران حین گشت زنی به یک دستگاه خودروی زانتیا به دلیل سرعت حادثه ساز دستور توقف دادند، اما بی توجهی ... ادامه مطلب »