دوشنبه , ۵ تیر ۱۳۹۶
آخرین خبرها

رویداد حوادث

غرق شدن جوان ۱۸ ساله در سد آناهیتا کنگاور

فرمانده انتظامی کنگاور از غرق شدن جوان ۱۸ ساله ای در سد آناهیتا این شهرستان خبر داد. سرهنگ حسین براری در گفتگو با ایرنا، اظهار داشت: این حادثه ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه روز جمعه (دوم تیرماه) به مرکز فوریت های پلیس اطلاع داده شد که بلافاصله تیم های امدادی شهرستان به محل حادثه اعزام شدند. وی ادامه داد: با ... ادامه مطلب »

۱۸ فقره سرقت سیم برق کشف شد

رئیس پلیس آگاهی استان از کشف ۱۸ فقره سرقت سیم برق و دستگیری یک نفر سارق در این خصوص خبر داد. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ «محمدرضا امیری» گفت: در پی وصول اخبار و اطلاعاتی مبنی بر اینکه فردی سابقه دار و حرفه ای در ساعات خلوت و پایانی شب اقدام به سرقت سیم برق در سطح شهر ... ادامه مطلب »

توقیف بیش از یک و نیم تن شکلات قاچاق در جوانرود

فرمانده انتظامی شهرستان جوانرود گفت: با اقدامات اطلاعاتی یک محموله شکلات قاچاق به ارزش ۴۰۰ میلیون ریال در بازارچه مرزی این شهرستان توقیف شد. به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ «داریوش محمدی» در تشریح این خبر بیان کرد: مأموران پلیس آگاهی این انتظامی در راستای تشدید مبارزه با قاچاق کالا و ارز، حین گشت‌زنی در بازارچه مرزی به یک دستگاه ... ادامه مطلب »

کشف کارگاه غیر مجاز تولید دستمال کاغذی

فرمانده انتظامی شهرستان از شناسایی و پلمب کارگاه غیر مجاز تولید دستمال کاغذی خبر داد و گفت: سه زن و یک مرد در این زمینه دستگیر و چهار تن دستمال کاغذی نیز کشف شده است. سرهنگ «رضا شیرزادی» در گفت و گو با پایگاه خبری پلیس، عنوان کرد: ماموران کلانتری ۲۳ تعاون در پی دریافت اطلاعات مردمی مبنی بر فعالیت ... ادامه مطلب »

کشف محموله تریاک از دو قاچاقچی زن

فرمانده انتظامی شهرستان از کشف یک کیلو و ۷۰۰ گرم مواد مخدر از نوع تریاک از دو زن قاچاقچی مواد مخدر خبر داد. به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ «رضا شیرزادی» گفت: ماموران کلانتری ۲۳ تعاون در پی اخبار واصله از فعالیت دو زن برای حمل و نقل عمده تریاک از استان همدان به کرمانشاه، رسیدگی به موضوع را به ... ادامه مطلب »

رشد ۴۶۹ درصدی کشفیات موادمخدر در کنگاور

فرمانده انتظامی شهرستان کنگاور از کشف بیش از ۴۷ کیلو انواع مواد مخدر و بیش از ۱۶ کیلوگرم پیش ساز مخدر شیشه طی سه ماهه نخست سال ۹۶ در این شهرستان خبر داد و گفت: آمارها از رشد ۴۶۹ درصدی کشفیات حکایت دارد. به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ «حسین براری» در تشریح این خبر گفت: در سال ۱۳۹۶ با ... ادامه مطلب »

عطاری مخدر فروش پلمب شد

فرمانده انتظامی شهرستان گفت: دو نفر از عوامل اصلی عرضه کننده قرص ها و شربت های روانگردان که در پوشش یک مغازه عطاری فعالیت می کردند، شناسایی و دستگیر شدند. به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ «رضا شیرزادی» در این خصوص توضیح داد: اکیپی ویژه از ماموران انتظامی این شهرستان پس از انجام اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی دو نفر ... ادامه مطلب »

انهدام باند سارقان مغازه در کرمانشاه

  رئیس پلیس آگاهی استان از انهدام باند سارقان مغازه و دستگیری سه نفر در این زمینه خبر داد. به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ «محمدرضا امیری» در تشریح این خبر گفت: به دنبال افزایش سرقت مغازه در حوزه غربی کلانشهر کرمانشاه در ماه های گذشته و ارجاع پرونده های متشکله به پایگاه آگاهی غرب، مراتب شناسایی و دستگیری سارق ... ادامه مطلب »

کشف ۲۴ دستگاه کولرگازی قاچاق در سرپل ذهاب

فرمانده انتظامی شهرستان سرپل ذهاب گفت: ۲۴ دستگاه کولر گازی قاچاق به ارزش ۴۸۰ میلیون ریال کشف و یک نفر نیز در این زمینه دستگیر شده است. سرهنگ «محمدرضا یاری» در گفت و گو با پایگاه خبری پلیس، عنوان کرد: در پی کسب اطلاعاتی مبنی بر تردد خودروی ایسوز حامل کالای قاچاق در محور اصلی سرپل ذهاب، عوامل انتظامی بلافاصله ... ادامه مطلب »

کشف ۱۵۰ میلیون ریال البسه قاچاق

فرمانده انتظامی شهرستان از کشف یک محموله البسه قاچاق به ارزش ۱۵۰ میلیون ریال پیش از ورود به شهر کرمانشاه خبر داد. به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ «رضا شیرزادی» توضیح داد: ماموران یگان امداد با انجام اقدامات اطلاعاتی از قصد قاچاقچیان برای وارد کردن یک محموله البسه قاچاق به شهر کرمانشاه مطلع و به منظور رسیدگی به موضوع راهی ... ادامه مطلب »