سه شنبه , ۳۱ مرداد ۱۳۹۶
آخرین خبرها

رویداد حوادث

دستگیری شرور سابقه دار در کرمانشاه

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از شناسایی و دستگیری یک شرور سابقه دار خبر داد و گفت: این فرد سوابق متعدد، زورگیری و سرقت را در پرونده خود دارد. به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ «رضا شیرزادی» توضیح داد: این فرد شرور طی روزهای گذشته به دلیل اختلافات شخصی با توسل به زور وارد منزل یکی از شهروندان شده و با ... ادامه مطلب »

اجرای طرح پاکسازی مناطق آلوده و جرم خیز در هرسین

فرمانده انتظامی شهرستان هرسین از اجرای طرح پاکسازی مناطق آلوده و جرم خیز در این شهرستان خبر داد. سرهنگ «همتعلی شکری» در گفت و گو با پایگاه خبری پلیس، اظهار کرد: در راستای کاهش جرایم در مناطق مستعد، طرح ارتقای امنیت اجتماعی و پاکسازی مناطق جرم خیز با حضور دادستان دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان و چندین اکیپ از عوامل ... ادامه مطلب »

کشف بیش از ۱۲ فقره سرقت منزل در کنگاور

جانشین انتظامی شهرستان کنگاور از کشف بیش از ۱۲ فقره سرقت منزل خبر داد. سرهنگ «بهروز فخری» در گفت و گو با پایگاه خبری پلیس، بیان کرد: در پی وقوع سرقت های متعدد منزل در سطح این شهرستان توسط باندی از سارقان حرفه ای با خودرو های مدل بالا و تیز رو که موجب نگرانی مردم شریف شهرستان شده بود، ... ادامه مطلب »

عامل به آتش کشیدن پیشخوان دولتی دستگیر شد

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه از دستگیری عامل به آتش کشیدن یک واحد پیشخوان دولتی در شهر کرمانشاه خبر داد. سرهنگ محمدرضا آمویی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: عوامل پلیس آگاهی با اقدامات اطلاعاتی و تعقیب و مراقبت ویژه، عامل به آتش کشیدن یک واحد پیشخوان دولتی را در شهر کرمانشاه دستگیر کردند. وی افزود: متهم در بازجویی های ... ادامه مطلب »

کشف زمین خواری در شهرستان دالاهو

فرمانده انتظامی شهرستان دالاهو از دستگیری فردی خبر داد که بیش از ۴۴ هزار مترمربع از اراضی ملی را به صورت غیر قانونی تصرف کرده بود. سرهنگ «ایرج علیمرادی» در گفت و گو با پایگاه خبری پلیس، عنوان کرد: در پی ارجاع یک فقره پرونده با موضوع تصرف غیر قانونی اراضی ملی از اداره منابع طبیعی شهرستان دالاهو به پلیس ... ادامه مطلب »

دوربین های مداربسته سارق مسلح را شناسایی کرد

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه گفت: سارقی که دو فقره سرقت مسلحانه و زورگیری را در سابقه کیفری خود دارد، توسط دوربین های مداربسته شناسایی شد. به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ «رضا شیرزادی» در این خصوص توضیح داد: هویت این سارق مسلح که با استفاده از یک دستگاه موتورسیکلت اقدام به سرقت در سطح شهر کرمانشاه می کرد، با استفاده ... ادامه مطلب »

عکسبرداری از صحنه انفجار معدن یک کشته برجای گذاشت

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان از انفجار معدن در منطقه خسروآباد دالاهو خبر داد و گفت: در این عملیات یک نفر به علت بی توجهی به تذکرات پلیس جان باخته است. به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ «محمدرضا آمویی» اظهار کرد: کارگران یک معدن خصوصی در منطقه خسروآباد دالاهو برای برداشت سنگ معدن با استفاده از مواد منفجره، انفجاری مصنوعی ... ادامه مطلب »

نبستن کمربند ایمنی و سرعت غیرمجاز حادثه آفرید

رئیس پلیس راه استان گفت: مرد میانسالی که به تازگی گواهینامه دریافت کرده بود، به علت نبستن کمربند ایمنی و عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه جان خود را از دست داد. به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ «محمد مرادی» اظهار کرد: طی روزهای گذشته در محور روانسر- کرمانشاه یک دستگاه پراید فاقد پلاک (صفر کیلومتر) به علت تخطی از ... ادامه مطلب »

کیف قاپ های حرفه ای روانه زندان شدند

رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری دو سارق کیف قاپ و کشف ۱۲ فقره سرقت خبر داد. به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ «محمدرضا امیری» در تشریح این خبر گفت: در پی ارجاع یک فقره پرونده کیف قاپی از یکی از کلانتری های کرمانشاه به پلیس آگاهی استان، مراتب جهت شناسایی و دستگیری سارقان در دستور کار تیمی از کارآگاهان ... ادامه مطلب »

اجرای طرح ضربتی مقابله با سرقت در کرمانشاه

فرمانده انتظامی شهرستان از اجرای طرح ضربتی مقابله با سرقت در این شهرستان خبر داد و گفت: طی روزهای گذشته ۵۹ فقره انواع سرقت کشف شده است. سرهنگ «رضا شیرزادی» در گفت و گو با پایگاه خبری پلیس در تشریح این خبر، با اشاره به اجرای طرح ضربتی مقابله با سرقت در سطح شهر کرمانشاه، اظهارداشت: این طرح با کمک ... ادامه مطلب »