چهارشنبه , ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷
آخرین خبرها

رویداد حوادث

دستگیری عامل توزیع چک پول های تقلبی در کنگاور

فرمانده انتظامی شهرستان کنگاور از دستگیری عامل توزیع چک پول های تقلبی توسط ماموران انتظامی این شهرستان خبر داد. به گزارش باختر و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ «عزیز الهیاری» اظهار داشت: ماموران پلیس راه شهرستان کنگاور به دنبال اطلاع از اینکه شخصی با یک دستگاه خودرو تیبا قصد عبور از ایستگاه پلیس راه و انتقال اسکناس های ... ادامه مطلب »

تجاوز به چپ ۲۰۶ حادثه آفرین شد

تجاوز به چپ خودرو ۲۰۶ در محور میان راهان بیستون جان دو نفر را گرفت. به گزارش باختر و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ محمد حیدری رئیس پلیس راه استان گفت: در محور میان راهیان یک دستگاه خودرو ۲۰۶ با یک دستگاه خودرو سمند تصادف کرد. وی با اشاره به سقوط خودرو ۲۰۶ به داخل دره ادامه داد: ... ادامه مطلب »

کشف ۲ تن چوب جنگلی قاچاق در دالاهو

فرمانده انتظامی شهرستان دالاهو از کشف بیش از ۲ تن چوب جنگلی قاچاق در این شهرستان خبر داد. به گزارش باختر و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ « ایرج علیمرادی» اظهار کرد: به دنبال کسب اطلاع مبنی برفعالیت فردی در امر قاچاق چوب جنگلی از نوع بلوط، موضوع در دستور کار ماموران انتظامی دالاهو قرار گرفت. وی ادامه ... ادامه مطلب »

بستن کمربند ایمنی عامل مهمی در پیشگیری از وقوع تصادفات فوتی است

رئیس پلیس راه استان کرمانشاه گفت: بستن کمربند ایمنی عامل مهمی در پیشگیری از وقوع تصادفات رانندگی منجر به فوت است. به گزارش باختر و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ «محمد حیدری» اظهار کرد: کاهش چشمگیر تلفات رانندگی، نیازمند این است که سرنشینان خودروها نسبت به بستن کمربند ایمنی اهتمام لازم را داشته باشند. وی خاطرنشان کرد: در ... ادامه مطلب »

فرمانده انتظامی استان خبر داد: دو محموله بزرگ قاچاق به ارزش ۲ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال در کرمانشاه کشف شد

فرمانده انتظامی استان از کشف ۲ محموله بزرگ قاچاق شامل برنج و سیگار به ارزش تقریبی ۲ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال در شهر کرمانشاه خبر داد. به گزارش باختر و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار «منوچهر امان اللهی» در تشریح کشف این محموله های قاچاق اظهار کرد: یکی از این محموله ها مربوط به کشف ۲۲ تن ... ادامه مطلب »

دادستان اسلام‌آبادغرب: ۲ قاچاقچی سلاح در اسلام آبادغرب دستگیر شدند

دادستان شهرستان اسلام‌آبادغرب گفت: طی عملیات موفق پلیس اطلاعات و امنیت عمومی اسلام آباد غرب، دو قاچاقچی سلاح دستگیر شدند. به گزارش باختر، صادق عزیزی در گفتگو با مهر، اظهار داشت: طی عملیات موفق پلیس اطلاعات و امنیت عمومی اسلام آباد غرب، دو نفر از قاچاقچیان سلاح در شهرستان دستگیر شدند. دادستان شهرستان اسلام‌آبادغرب در ادامه افزود: طی این عملیات، ... ادامه مطلب »

برخورد کامیون با پژوپارس در کرمانشاه ۳ کشته برجا گذاشت

رئیس پلیس راه استان گفت: بر اثر برخورد یک دستگاه کامیون با خودروی پژو پارس در محور کرمانشاه – روانسر، متاسفانه ۳ نفر جان خود را از دست دادند و ۲ نفر نیز زخمی شدند. به گزارش باختر و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ «محمد حیدری» اظهار کرد: این حادثه که روز (۳۱ فروردین) در کیلومتر ۲۰ جاده ... ادامه مطلب »

دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه: انهدام باند «تصادفات ساختگی» در اسلام آبادغرب

دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه از انهدام باند بزرگ تصادفات ساختگی در شهرستان اسلام آبادغرب خبرداد. به گزارش باختر و به نقل از ایسنا، محمدحسین صادقی بر اهتمام دستگاه قضایی استان برای رسیدگی به پرونده‌های متشکله با ادعای ایراد صدمه بدنی عمدی ناشی از تصادفات رانندگی در دادسرای استان تاکید کرد و افزود: در این زمینه طی روزهای گذشته ... ادامه مطلب »

فرمانده قرارگاه عملیاتی ارتش در غرب کشور: هنوز ۱۰ هزار مین در میادین مین کرمانشاه باقی است

فرمانده قرارگاه عملیاتی نیروی زمینی ارتش در غرب کشور از وجود حدود ۱۰ هزار مین در میادین مین استان کرمانشاه خبر داد. به گزارش باختر و به نقل از ایسنا، امیر سرتیپ فرهاد آریانفر در جمع خبرنگاران به آخرین وضعیت پاکسازی میادین مین استان کرمانشاه اشاره و اظهار کرد: با وجود پاکسازی های صورت گرفته، در حال حاضر حدود دو ... ادامه مطلب »

کلاهبرداری با وعده استخدام پرسنل درمانی(بهیار/کمک پرستار)

به گزارش باختر: با عنایت به نشر مطلبی در فضای مجازی درخصوص جذب پرسنل درمانی (بهیار/کمک پرستار) در بیمارستانها از طریق سایتی به آدرس www.behyari.com در گفتگو با یحیی احمدی نماینده کمک پرستاران و فعال صنفی درخصوص این آگهی، وی اظهار داشت که اینگونه تبلیغات با هدف سوءاستفاده از جوانان بیکار و جویای کار انجام گرفته و هیچگونه وجاهت قانونی ... ادامه مطلب »