شنبه , ۲۹ مهر ۱۳۹۶
آخرین خبرها

رویداد حوادث

کشف ۲ کیلوگرم مواد مخدر در سنقر

فرمانده انتظامی شهرستان سنقر از دستگیری هفت توزیع کننده موادمخدر و کشف ۲ کیلوگرم انواع مواد مخدر در این شهرستان خبر داد. به گزارش باختر و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ «غضبان احمدی فرد» با بیان اینکه مبارزه و دستگیری فروشندگان مواد مخدر از اولویت های اصلی و همیشگی پلیس و مطالبات بحق مردم است، گفت: طرح پاکسازی ... ادامه مطلب »

کشف ۵۱ فقره سرقت در کرمانشاه

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از اجرای طرح ضربتی مقابله با سرقت در این شهرستان خبر داد و گفت: در این طرح ۵۱ فقره سرقت کشف و ۱۸ سارق دستگیر شده اند. به گزارش باختر و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ «رضا شیرزادی» در این راستا عنوان کرد: طرح ضربتی مقابله با سرقت طی روزهای گذشته توسط عوامل انتظامی ... ادامه مطلب »

دستگیری عاملان نزاع دسته جمعی در حکمت آباد

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه اعلام کرد که عاملان نزاع دسته جمعی در شهرک حکمت آباد شناسایی و دستگیر شدند. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ «رضا شیرزادی» در این خصوص گفت: طی روزهای اخیر افرادی به دلیل اختلافات شخصی در شهرک حکمت آباد با یکدیگر درگیر شدند و اقدام به سنگ پرانی کردند. وی افزود: پس از وقوع این ... ادامه مطلب »

کاهش ۸۰ درصدی آتش سوزی مراتع و جنگل های روانسر

فرماندار شهرستان روانسر گفت: از اواخر خرداد تاکنون دو فقره آتش سوزی در مراتع و جنگل های شهرستان روانسر رخ داده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۸۰ درصد کاهش داشته است. به گزارش باختر و به نقل از ایسنا، حسین ویسمرادی در نشست ستاد بحران شهرستان روانسر با بیان اینکه این آتش سوزی ها در جنگل های بخش ... ادامه مطلب »

مسمومیت غذایی ۴۵ نفر در استان کرمانشاه طی نیمه نخست امسال

رئیس اداره تحقیق، توسعه و آموزش مردمی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه، از مسمومیت غذایی ۴۵ نفر در استان طی نیمه نخست امسال خبر داد. به گزارش باختر و به نقل از مهر، وریا رحیمی در نشست خبری معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اشاره به هفته پیشگیری از مسمومیت گفت: هر سال ... ادامه مطلب »

۶۰ درصد عطاری‌های کرمانشاه مجوز ندارند

رئیس اداره طب سنتی و مبارزه با قاچاق معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: ۶۰ درصد عطاری‌های کرمانشاه فاقد مجوز هستند. به گزارش باختر و به نقل از ایسنا، کیومرث رحیمی در نشست خبری که برگزار شد، با اشاره به اقبال مردم به طب سنتی و اصیل ایرانی اظهار کرد: این طب از زمان شکل‌گیری بشر با ... ادامه مطلب »

کشف سه کیلو و ۷۴۰ گرم مواد مخدر

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه کشف سه کیلو و ۷۴۰ گرم مواد مخدر از نوع تریاک خبر داد. به گزارش باختر و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ «رضا شیرزادی» در این راستا گفت: ماموران پاسگاه قره سو با انجام اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی از فعالیت یک توزیع کننده عمده مواد مخدر در یکی از روستاهای اطراف کرمانشاه با خبر ... ادامه مطلب »

انهدام باند سارقان زورگیر توسط پلیس آگاهی

رئیس پلیس آگاهی استان کرمانشاه از انهدام باند سارقان زورگیر خبر داد و گفت: سه نفر سارق در این ارتباط دستگیر و ۳۷ فقره انواع سرقت نیز کشف شده است. به گزارش باختر و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ «محمدرضا امیری» در تشریح این خبر گفت: در پی وصول یک فقره پرونده از یکی از کلانتری های سطح ... ادامه مطلب »

باند تهیه و توزیع مواد مخدر در اسلام آبادغرب متلاشی شد

فرمانده انتظامی شهرستان اسلام آبادغرب از دستگیری اعضای باند تهیه و توزیع مواد مخدر خبر داد و گفت: از مخفیگاه متهمان مقادیر قابل توجهی مواد مخدر صنعتی و سنتی بسته بندی شده و آماده فروش کشف شد. به گزارش باختر و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ «بهروز سرتیپ نیا» در تشریح این خبر گفت: در راستای تدابیر اتخاذ ... ادامه مطلب »

حضور به موقع پلیس و پایان نزاع دسته جمعی در گیلانغرب

فرمانده انتظامی شهرستان گیلانغرب از وقوع یک فقره نزاع دسته جمعی و دستگیری ۳۰ نفر از عوامل نزاع در این شهرستان خبر داد. به گزارش باختر و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ «سلیم سلیمی» در تشریح این خبر گفت: در پی وقوع یک فقره نزاع دسته جمعی در شهرستان گیلانغرب و مجروح شدن پنج نفر و ایجاد رعب ... ادامه مطلب »