چهارشنبه , ۱ آذر ۱۳۹۶
آخرین خبرها

رویداد حوادث

سپاه محموله‌های امدادی دپو شده توسط سودجویان را کشف کرد

کرمانشاه- پاسداران گمنام امام زمان (عج) چند محموله دپو شده کمکهای امدادی مردم به زلزله زده ها را شناسایی و به نهادهای مسئول برای توزیع تحویل دادند. به گزارش باختر و به نقل از مهر، پاسداران گمنام امام زمان (عج) چند محموله دپو شده کمکهای امدادی مردم به زلزله زده ها را شناسایی و به نهادهای مسئول برای توزیع تحویل ... ادامه مطلب »

اولین قربانی «قاتل خاموش» در میان زلزله زدگان

مدیرکل پزشکی قانونی استان کرمانشاه از فوت زنی حدودا ۶۵ ساله بر اثر خفگی با گاز منوکسیدکربن در چادرهای زلزله‌زدگان خبر داد. به گزارش باختر، دکتر ارتین کمالی در گفت وگو با ایسنا اظهار کرد: متاسفانه این زن که در مناطق زلزله زده در چادر مسافرتی اسکان داشت، ظهر روز (۲۸ آبان) بر اثر خفگی با گاز منوکسیدکربن فوت کرد. ... ادامه مطلب »

هر گونه اسباب کشی منزل بدون مجوز پلیس ممنوع است

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه اعلام کرد: هرگونه اسباب کشی و حمل و نقل وسایل منزل بدون مجوز نیروی انتظامی ممنوع است. به گزارش باختر و به نقل از پایگاه خبری پلیس سردار منوچهر امان اللهی گفت: نیروی انتظامی استان کرمانشاه با اقتدار نظم و امنیت را در نقاط زلزله زده استان کرمانشاه برقرار کرده و از ابتدای وقوع زمین لرزه ... ادامه مطلب »

۳۰ هزار لیتر سوخت قاچاق در کرمانشاه توقیف شد

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از کشف بیش از ۳۰هزار لیتر سوخت قاچاق خبر داد. به گزارش باختر و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار «منوچهر امان اللهی» در این رابطه گفت: در پی دریافت اطلاعاتی مبنی بر فعالیت یک باند قاچاق سوخت در روستای «چشمه سفید» شهرستان کرمانشاه، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران یگان امداد قرار ... ادامه مطلب »

کلاهبرداری ۱۱ میلیاردی فرمانده نظامی قلابی از استاد دانشگاه تهران

کلاهبردار میلیاردی که با عنوان فرمانده ارشد نظامی از یک استاد دانشگاه ۱۱ میلیارد تومان کلاهبرداری کرده بود، به همراه همدستش شناسایی و دستگیر شد. به گزارش باختر و به نقل از میزان، هفتم مردادماه امسال یکی از اساتید دانشگاه‌های تهران با مراجعه به دادسرای ناحیه ۳۳ تهران با طرح شکایتی عنوان داشت: شخصی به نام ناصر انصاری پور ضمن ... ادامه مطلب »

دستگیری عاملان تیراندازی در روانسر

فرمانده انتظامی شهرستان روانسر از شناسایی و دستگیری عاملان تیراندازی در این شهرستان در کمتر ۲ ساعت خبر داد. به گزارش باختر و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ «محمد قنبری» در این رابطه گفت: ۲ نفر سرنشین یک دستگاه خودرو پراید در یکی از خیابان های شهر روانسر اقدام به تیر اندازی هوایی و ایجاد و رعب و ... ادامه مطلب »

تصادف زنجیره‌ای خودروی زائران اربعین ۱۱ مصدوم به‌جا گذاشت

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان کرمانشاه گفت: تصادف زنجیره‌ای خودروی حامل زائران اربعین در محورهای استان کرمانشاه ۱۱ مصدوم به‌جا گذاشت. به گزارش باختر صائب مدرسی در گفتگو با مهر، از وقوع تصادف زنجیره‌ای خودروی حامل زائران اربعین حسینی در محورهای استان کرمانشاه خبر داد. وی افزود: بر اثر تصادف زنجیره‌ای فوق که بین ۳ دستگاه خودرو ... ادامه مطلب »

مدیرامور آب شهرستان کرمانشاه خبر داد: پلمب ۶۲ حلقه چاه غیرمجاز در «شهرک صنعتی کرمانشاه»

مدیرامور منابع آب شهرستان کرمانشاه از پلمب حدود ۶۲ حلقه چاه در شهرک صنعتی کرمانشاه خبر داد و گفت: با بستن این چاه‌های غیرمجاز از هدررفت بیش از ۴۰۰ هزار مترمکعب آب در سال جلوگیری شد. به گزارش باختر، مرتضی حسن‌آبادی در گفت و گو با ایسنا با اشاره به شناسایی ۸۵ حلقه چاه غیرمجاز در شهرک صنعتی کرمانشاه(جاده سنندج) ... ادامه مطلب »

کشف چهار هزار لیتر سوخت قاچاق در گیلانغرب

فرمانده انتظامی شهرستان گیلانغرب از کشف چهار هزار لیتر سوخت قاچاق در اجرای طرح ارتقا امنیت اجتماعی در این شهرستان خبر داد. به گزارش باختر و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ « سلیم سلیمی» گفت: طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در گیلانغرب به اجرا در آمد و چهار هزار لیتر سوخت قاچاق کشف و ضبط شد. وی افزود: در ... ادامه مطلب »

دستگیری باند کیف و موبایل قاپ در کرمانشاه

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از دستگیری باند ۲ نفره کیف و موبایل قاپ در این شهرستان خبر داد. به گزارش باختر و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ «حسین براری» در تشریح این خبر گفت: در پی وقوع چندین فقره موبایل قاپی با شگردهای مشابه در شهر کرمانشاه، ماموران رسیدگی به موضوع را به صورت ویژه در دستور کار ... ادامه مطلب »