جمعه , ۴ اسفند ۱۳۹۶
آخرین خبرها

رویداد حوادث

۷۶۸ کیسه کود اوره در کرمانشاه توقیف شد

به گزارش باختر و به نقل از روابط عمومی تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه، مدیر کل تعزیرات حکومتی از کشف کود اوره مربوط به کشاورزی در کرمانشاه خبر داد و گفت: در پی گزارشات مردمی مبنی بر دپوی کود اوره در انباری خارج از شهر و اعزام نمایندگان دستگاه های مرتبط در قالب کارگروه گشت مشترک و پس از بازرسی از ... ادامه مطلب »

ناکامی سارقان احشام در گیلانغرب

فرمانده انتظامی شهرستان گیلانغرب از دستگیری سارقان حرفه ای و کشف احشام مسروقه خبرداد. به گزارش پایگاه خبری پلیس،سرهنگ «سلیم سلیمی» گفت: ماموران آگاهی چندی پیش با دریافت مرجوعه قضایی با موضوع سرقت احشام و طیور تحقیقات خود را در خصوص شناسایی و دستگیری سارقان آغاز کردند. وی افزود: ماموران پس از پایش و بررسی اطلاعاتی توانستند تعداد ۲ نفر ... ادامه مطلب »

شرور سابقه دار در کرمانشاه دستگیر شد

رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی انتظامی استان گفت: شخصی که در یکی از محله های کرمانشاه اقدام به شرارت، تیر اندازی و عربده کشی کرده بود، دستگیر شد. به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ «محمد رستمی» در این رابطه اظهارداشت: در پی دریافت گزارش های مختلف مبنی چند مورد شرارت، تیراندازی و عربده کشی در یکی از محلات شهر ... ادامه مطلب »

عربده کش در میدان کاشانی دستگیر شد

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه گفت: فردی که طی روزهای گذشته با عربده کشی و تهدید شهروندان در میدان کاشانی ایجاد رعب و وحشت کرده بود، توسط پلیس دستگیر شد. به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ «حسین براری» توضیح داد: درحین گشت زنی ماموران کلانتری ۱۳ فردوسی در سطح حوزه استحفاظی در میدان کاشانی مشاهده کردند که جوانی با حالت مستی ... ادامه مطلب »

دستگیری ۲ نفر زورگیر کیف قاپ

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از دستگیری ۲ نفر زورگیر که اقدام به کیف قاپی درسطح شهرستان کرده بودند خبر داد. به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ «حسین براری» در این رابطه گفت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر اینکه یک دستگاه خودرو پراید اقدام به زورگیری و کیف قاپی در سطح شهرستان کرمانشاه می کند، توقیف ... ادامه مطلب »

سرپرست شبکه دامپزشکی کرمانشاه خبر داد:توقیف خودروی پراید حامل گوشت کشتار غیرمجاز

سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان کرمانشاه از توقیف خودروی پراید حامل گوشت کشتار غیرمجاز در شهر کرمانشاه خبر داد. به گزارش باختر و به نقل از مهر، صیاد غلامی در جمع خبرنگاران از توقیف خودروی پراید حامل گوشت کشتار غیرمجاز در شهر کرمانشاه خبر داد. این مسئول اظهار داشت: پس از توقیف یک دستگاه خودروی پراید توسط نیروهای انتظامی به دلیل ... ادامه مطلب »

هوشیاری سربازان مانع از آتش سوزی در بانک ملی هرسین شد

فرمانده انتظامی شهرستان هرسین گفت: هوشیاری سربازان وظیفه در شهرستان هرسین مانع از از بروز حریق گسترده در بانک ملی این شهرستان شد. به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ «همتعلی شکری» اظهارداشت: مامورین پاس پیاده شب در حین گشت زنی و سرکشی از طلا فروش ها و بانک های سطح حوزه متوجه می شوند که داخل بانک ملی شهرستان آتش ... ادامه مطلب »

مرگ عابر پیاده در تصادف با خودرو پراید

رئیس پلیس راهور استان از مرگ یک عابر پیاده در تصادف با خودرو پراید در ورودی شهر کرمانشاه خبر داد. به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ فضل الله شیری در این رابطه گفت: طی روزهای گذشته یک دستگاه خودرو پراید در ورودی شرقی شهر کرمانشاه مقابل شهرک هوانیروز با یک عابر پیاده برخورد کرد که در این تصادف عابر پیاده ... ادامه مطلب »

فرمانده انتظامی استان خبر داد:کشف اختلاس ۶ میلیاردی در یک واحد صنعتی

4

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از کشف اختلاس ۶ میلیاردی در یکی از واحد های صنعتی این استان خبر داد. به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار «منوچهر امان اللهی» در این رابطه گفت: کارآگاهان پلیس آگاهی استان کرمانشاه در راستای رسالت مقابله با جرائم اقتصادی، به واسطه اقدامات اطلاعاتی از بروز چندین مورد اختلالات مالی در یکی از واحد های صنعتی ... ادامه مطلب »

قاتل برادر در اسلام آبادغرب دستگیر شد

معاون اجتماعی انتظامی استان کرمانشاه گفت: فردی که در اسلام آباد غرب برادر خود را به قتل رسانده بود، دستگیر شد. به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ محمدرضا آمویی در این رابطه گفت: مردی ۳۰ ساله برادر ۳۲ ساله خود را با استفاده از سلاح گرم در یکی از خیابان های شهر اسلام آبادغرب به قتل رساند و متواری شد. ... ادامه مطلب »