دوشنبه , ۴ بهمن ۱۳۹۵
آخرین خبرها

رویداد حوادث

عامل تیراندازی در بین شهروندان کرمانشاهی دستگیر شد

رئیس پلیس امنیت عمومی استان گفت: یکی از اراذل و اوباش معروف شهر کرمانشاه که با انتشار کلیپ هایی از قدرت نمایی خود با تیراندازی در بین شهروندان، احساس ناامنی ایجاد کرده بود، با وجود داشتن مخفیگاه های متعدد در استان های تهران و خوزستان و شهرستان های کرج، ملارد، شهریار، شهر قدس و دزفول دستگیر شد. سرهنگ «محمد رستمی» ... ادامه مطلب »

پلیس زن قلابی به همراه اسلحه و بی سیم دستگیر شد

فرمانده انتظامی شهرستان از دستگیری زن و مرد سارقی که با جعل عنوان مأمور انتظامی از شهروندان اخاذی می کردند، خبر داد و گفت: از پلیس زن قلابی دو قبضه اسلحه کلت و یک دستگاه بی سیم پلاستیکی کشف شده است. سرهنگ «رضا شیرزادی» در مصاحبه با پایگاه خبری پلیس گفت: به دنبال دریافت اخباری از سوی شهروندان مبنی بر ... ادامه مطلب »

کشف محموله مواد محترقه به ارزش ۳۲۰ میلیون ریال در کرمانشاه

فرمانده انتظامی شهرستان از کشف محموله ۳۲۰ میلیون ریالی مواد محترقه پیش از توزیع در سطح شهر کرمانشاه خبر داد. به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ «رضا شیرزادی» بیان داشت: اکیپی ویژه یگان فوریت های پلیسی ۱۱۰ حین گشت زنی در میدان امام خمینی(ره) به یک دستگاه خودرو پژو پارس مواجه می شوند که به محض رویت مأموران با سرعت ... ادامه مطلب »

محموله کالای قاچاق در جوانرود توقیف شد

فرمانده انتظامی شهرستان جوانرود از توقیف محموله تلویزیون قاچاق به ارزش ۳۰۰ میلیون ریال در این شهرستان خبر داد. به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ «داریوش محمّدی» در تشریح این خبر بیان داشت: مأموران پلیس آگاهی این انتظامی در راستای مبارزه با قاچاق کالا و برخورد با قاچاقچیان، حین گشت‌زنی هدفمند در سطح بازارچه مرزی، به یک دستگاه وانت پیکان ... ادامه مطلب »

دو جوان ۱۸ ساله عامل انتشار تصاویر شهروندان در کانال تلگرامی

رئیس پلیس فتا استان گفت: دو جوان ۱۸ ساله کرمانشاهی که اقدام به راه‌اندازی کانال تلگرامی و انتشار تصاویر و فیلم های شهروندان با مضامین غیراخلاقی و تمسخرآمیز کرده بودند، شناسایی و دستگیر شدند. سرهنگ «علی کریمی» در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: در پی مراجعه و شکایت چندین نفر از شهروندان کرمانشاهی مبنی بر ... ادامه مطلب »

کشف زمین خواری ۷۵۰ میلیون ریالی در هرسین

فرمانده انتظامی شهرستان هرسین از دستگیری متهمی خبر داد که بیش از هزار و ۶۰۰ متر مربع از اراضی ملی را به ارزشی بالغ بر ۷۵۰ میلیون ریال به صورت غیر قانونی تصرف کرده بود. به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ « همتعلی شکری» اظهار داشت: در پی ارجاع یک مورد پرونده با موضوع تصرف غیر قانونی اراضی ملی از ... ادامه مطلب »

افزایش ۱۰۰ درصدی کشفیات مواد مخدر در اسلام آباد غرب

فرمانده انتظامی شهرستان اسلام آباد غرب از افزایش ۱۰۰ درصدی کشفیات مواد مخدر طی ده ماهه گذشته نسبت به مدت مشابه سال قبل در این شهرستان خبر داد. سرهنگ «بهروز سرتیپ نیا» در گفت و گو با پایگاه خبری پلیس، عنوان کرد: پلیس شهرستان طی ده ماه نخست سال جاری با اقدامات اطلاعاتی و رصد مجرمان سابقه دار، ۵۵ کیلوگرم ... ادامه مطلب »

جولان راکبان مرگ در شهر

موتورسواران که با سرعت از لابه‌لای خودروها رد می‌شوند و از معابری که عرض آنها بسیار کم است عبور می‌کنند، امروز برای بسیاری از شهروندان مشکلات زیادی به وجود آورده‌اند، به طوری که خوانندگان بسیاری در تماس با تپش خواستار بررسی این معضل و توجه بیشتر مسوولان بخصوص پلیس به ناهنجاری‌های آنها شده‌اند. اما چه باید کرد؟ دارید از پیاده ... ادامه مطلب »

جاعل عنوان دولتی و مأمور پلیس قلابی دستگیر شد

فرمانده انتظامی شهرستان از دستگیری یک مامورنما در این شهرستان خبر داد و گفت: این متهم با جعل عنوان مأمور دولتی اقدام به اخاذی از شهروندان و بازاریان می کرد که با تلاش مأموران دستگیر شد. به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ «رضا شیرزادی» گفت: اکیپی از ماموران گشت فوریت های پلیسی ۱۱۰ حین گشت زنی در یکی از محلات ... ادامه مطلب »

مأمور وظیفه شناس رشوه ۲۰ میلیون ریالی را رد کرد

فرمانده انتظامی استان از رد رشوه ۲۰ میلیون ریالی توسط پلیس وظیفه شناس خبر داد و گفت: متهم این پرونده به دلیل ایجاد نزاع دسته جمعی و مجروح کردن چندین نفر با سلاح سرد، تحت تعقیب قضائی بوده است. به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار «منوچهر امان اللهی» در تشریح این خبر گفت: مأموران پاسگاه انتظامی ماهیدشت حین گشت زنی ... ادامه مطلب »