جمعه , ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶
آخرین خبرها

رویداد اجتماعی

نوشته ای خواندنی از کرم محمدی /انتخابات ، واقع گرایی و وعده های غیرقابل اجرا

???????????????????????????????

اظهارنظر شخصیت‌ها؛ احزاب و جریانات فکری و سیاسی و کاندیداهای ریاست‌جمهوری در باب مسائل گذشته و حال کشور و پیش‌بینی و پیشنهاد در خصوص آینده مملکت نه تنها امر مذمومی نیست بلکه مطلوب نیز می‌باشد. این که کاندیداها برای کسب آرا مردم و احزاب و گروه‌های حامی آنها برای حمایت از کاندیدای موردنظر تلاش کرده و دیدگاه‌های خود را بیان ... ادامه مطلب »

مدیرعامل آب منطقه ای خبر داد /ذخیره آب سدهای استان به ۷۴۰ میلیون مترمکعب رسیده است

3

مدیرعامل آب منطقه ای استان کرمانشاه گفت: با بارش های مناسبی که در اولین ماه سال اتفاق افتاد خوشبختانه حجم آب ذخیره شده پشت سدهای استان افزایش خوبی داشت به گونه ای که هم اکنون این ذخیره آبی به بیش از ۷۴۰ میلیون متر مکعب رسیده است. کیاست امیریان در گفت و گو با ایرنا اظهار کرد: از هفت سد ... ادامه مطلب »

دبیر مجمع هماهنگی اصلاح طلبان کرمانشاه می گوید/رقابت نهایی بین روحانی و رئیسی

1

عضو هیات رئیسه شورای سیاست‌گذاری اصلاح طلبان کرمانشاه گفت: رقابت نهایی در انتخابات ریاست جمهوری بین آقایان «رئیسی» و «روحانی» خواهد بود. ابراهیم فتاحی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به تحلیل فضای انتخابات ریاست جمهوری، اظهار کرد: به نظر می‌رسد انتخاباتی دو قطبی داشته باشیم که رقابت نهایی در آن بین آقایان «روحانی» و «رئیسی» باشد. وی ... ادامه مطلب »

راهکاری برای ساماندهی مسافربرهای شخصی / آیا ما هم می توانیم «اسنپ» داشته باشیم

7

همواره مأموران نیروی انتظامی و مسوولان قضایی برای امنیت خاطر بیشتر شهروندان جهت سفرهای درون شهری  ‌استفاده از حمل و نقل عمومی را توصیه و مورد تأکید قرار می دهند و با توجه به بعضی دردسرهای ایجاد شده از سوی برخی مسافربرهای شخصی ، علاوه بر توصیه جدی به شهروندان ‌هر از گاهی سازمان نظارت بر تاکسیرانی کرمانشاه  با همکاری ... ادامه مطلب »

دوران «سوپرمن» بودن گذشت نمی توان مشکلات را یک شبه حل کرد / انتخابات را با یارانه ها به مزایده نگذارند

6

رییس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی می گوید نباید به شعور مردم توهین کرد، این که یارانه ها را وسیله قرار دهیم و به نوعی انتخابات را به مزایده بگذاریم، کار غلطی است. کاظم جلالی روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی ایرنا افزود: نظام انتخاباتی را نباید به سمت رقابت اشخاص پیش ببریم بلکه رقابت ها باید ... ادامه مطلب »

دو خبر برای بازنشستگان /مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری اعلام کرد کف حقوق بازنشستگان به یک میلیون و ۱۵۰ هزار تومان رسید /و خبر دیگر اینکه عضو کمیسیون اجتماعی مجلس می گوید: هیچ بازنشسته ای نباید دریافتی زیر ۲ میلیون تومان داشته باشد

10

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری با بیان اینکه امسال با تزریق بودجه ۲۲۰۰ میلیارد تومانی، کف حقوق بازنشستگان را به یک میلیون و ۱۵۰ هزار تومان رساندیم؛ امید است طی دوره ۵ ساله بتوانیم خسارت ناشی از کاهش قدرت خرید بازنشستگان را جبران کنیم گفت: احکام جدید بازنشستگان ۳۰ فروردین صادر و حقوق‌ها واریز شد. محمود اسلامیان در نشستی خبری با ... ادامه مطلب »

کم فروشی های ترازویی!

8

استفاده مستمر از هر وسیله مکانیکی و تجهیزات فنی ، با توجه به نوع ساختار و مواد به کار رفته آن ، به مرور زمان موجب استهلاک و فرسودگی تدریجی لوازم به کار گرفته در این گونه وسایل می شود، از جمله می توان به ترازوی دیجیتالی و الکترونیکی که جایگزین ترازوهای قدیمی و دوکفه ای شده و تقریبا فراگیر ... ادامه مطلب »

جان بی ارزش انسانها ! جاده های نا ایمن ، خودروهای غیر استاندارد ، راننده های بی احتیاط

9

منوچهر نجمایی خبری در روزنامه باختر چاپ شده بود مبنی بر آنکه در یک بازه ۲۴ ساعته در تصادفات رانندگی در جاده کامیاران به کرمانشاه و روانسر به کرمانشاه ۶ تن جان باختند و چند نفری هم مجروح و مصدوم و راهی بیمارستان شدند و خانواده هایی داغدار و به سوگ نشسته، قبول داریم که «مرگ حق» است و «عمر ... ادامه مطلب »

شهرداری خریدار است زمین های ۱۰۰۰ متری برای پارکینگ

index

بحث ساماندهی ترافیک درنقاط پررفت و آمد شهری از جمله سرفصل های مهمی است که اخیراً شهرداری جدی تر از گذشته به آن پرداخته و زیرمجموعه های مدیریت شهرداری از جمله سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری که مسوولیت نوسازی بافت های فرسوده و ایجاد پارکینگ های طبقاتی و به طور کلی هدایت خودروها را برای نجات خیابان های کم عرض ... ادامه مطلب »

تجلیل رئیس کل دادگستری از کارکنان معاونت فرهنگی دادگستری استان کرمانشاه

در پی اعلام خبر کسب مقام اول کشوری توسط معاونت فرهنگی دادگستری کل استان کرمانشاه در میان دادگستری های کل کشور ، به همین مناسبت رئیس کل دادگستری از کارکنان معاونت فرهنگی استان تقدیر کرد. در این جلسه دکتر عدالت خواه ضمن تاکید بر اهمیت و ضروت پردازش فرهنگ در همه ی شئون فردی و اجتماعی یادآور شد در حوزه ... ادامه مطلب »