دوشنبه , ۴ بهمن ۱۳۹۵
آخرین خبرها

رویداد اجتماعی

چه چیزهایی داغ پلاسکو را سنگین تر می کند؟

5

پنجشنبه (۳۰ دیماه) ظهر اتفاق بی‌سابقه ای کل ایران را در شوک و بهتی بزرگ فرو برد. ساختمان پلاسکو یکی از قدیمی‌ترین ساختمان‌های تجاری تهران بر اثر انبوه آتش‌سوزی و انفجارهای پی در پی ناشی از آتش، فرو ریخت. پلاسکو بورس توزیع عمده پوشاک در تهران و شهرستان‌ها بود که برای بسیاری از جوانان اشتغال‌زایی کرده بود. یک عضو شورای ... ادامه مطلب »

سرنوشت پالایشگاه ، در هاله ای از ابهام/امام جمعه کرمانشاه : واگذاری پالایشگاه کار درستی نیست/استاندار کرمانشاه : واگذاری پالایشگاه قانونی است !

6

بحث واگذاری پالایشگاه کرمانشاه به بخش خصوصی که در هفته گذشته از سوی رسانه ها افشا شد ، حرف و حدث های مفصلی را در پی داشت که اکثراً فروش پالایشگاه را به عنوان ضربه ای مهلک برای اقتصاد و صنعت استان تلقی کردند و مجمع نمایندگان استان واگذاری و فروش این صنعت صد ساله کرمانشاه را مغایر با خواست ... ادامه مطلب »

جانشین فرمانده انتظامی استان :۸۰ درصد جرائم توسط مجرمان سابقه دار انجام می شود

3

جانشین فرمانده انتظامی استان گفت: پلیس های تخصصی به ویژه پلیس آگاهی می بایست مجرمان سابقه دار را تحت نظارت و کنترل مستمر داشته باشند، چراکه ۸۰ درصد جرائم در استان کرمانشاه توسط این افراد انجام می شود. به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ «علیرضا مرزبانی» به همراه سرهنگ «برزو محمدی» معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان، سرهنگ «علی جهان آرا» ... ادامه مطلب »

موجب انزوای این چهار عزیز شده ایم / چهار معلولی که از جامعه فقط احترام می خواهند

10

تنها درخواستی که از جامعه و اطرافیان خود می خواهند احترام گذاشتن است آنها از ترس اینکه به دلیل معلولیت شان مسخره شوند از حیاط خانه خود آن طرف تر نمی روند، گناه آنها تنها معلولیتی ناشی از یک بیماری است و امروز جامعه به آنان روی خوش نشان نمی دهد. به گزارش ایرنا؛ اسماعیل، ادیبه، عثمان و محی الدین ... ادامه مطلب »

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ، مصاحبه اختصاصی با «باختر»/تغییر در صدور و آزمون گواهینامه رانندگی /آموزشگاه ها فقط آموزش می دهند

9

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه از برگزاری کنکوری آزمون گواهینامه رانندگی خبر داد و گفت: به زودی این آزمون ها متمرکز و مکانیزه می شود و امکان تقلب در آن به حداقل می رسد. به گزارش باختر، سرهنگ محمد مرادی درباره متمرکز شدن آزمون گواهینامه های رانندگی گفت: تغییر شیوه آزمون گواهینامه ها در دست کارشناسی است تا ... ادامه مطلب »

«ایرباس» جدید و نو در آسمان کرمانشاه

7

مدیرکل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران در کرمانشاه گفت: اولین پرواز مسیر تهران به کرمانشاه و بالعکس با ایرباس جدید وارد شده به کشور، رقم خورد. رضا نظری در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: پرواز صبح روز (شنبه، دوم بهمن) از مسیر تهران به کرمانشاه و بالعکس با هواپیمای ایرباس ۳۲۱ که اخیرا خریداری و وارد شده صورت گرفت ... ادامه مطلب »

بی توجهی به یکی از عوامل اصلی آلودگی هوا خودروهایی برای استهلاک ریه ها

8

خودروهای فرسوده، وجود کارخانه ها و معادن قدیمی و آلاینده در اطراف کلانشهرها، تردد خودروها و موتورسیکلت های کاربراتوری، عدم عرضه سوخت مناسب و استاندارد در سراسر کشور و کمبود وسایل حمل و نقل عمومی از جمله مهم ترین عوامل اثرگذار بر افزایش آلودگی به شمار می روند که هر یک به تنهایی بخشی از سیاهی هوا را ترسیم کرده ... ادامه مطلب »

۵۰ واحد گشت اجرائیات شهرداری همیار پلیس شدند

فرمانده انتظامی شهرستان از آموزش ۵۰ واحد گشت اجرائیات شهرداری این شهرستان و توجیه در جهت همکاری با پلیس، در خصوص کنترل سرقت خبر داد. به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ «رضا شیرزادی» گفت: طی تعامل و هماهنگی انتظامی این شهرستان با اجرائیات شهرداری تعداد ۵۰ واحد گشت اجرائیات توسط رئیس پلیس پیشگیری شهرستان کرمانشاه آموزش داده شدند که به ... ادامه مطلب »

عیدی امسال کارکنان دولت چقدر است؟

کارکنان دولت برای پایان سال جاری و بر اساس محاسبات قانونی رقمی حدود ۷۷۰ هزار تومان عیدی دریافت خواهند کرد. به گزارش ایسنا، با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال و به ویژه بهمن‌ماه تعیین میزان عیدی و پاداش پایان سال کارکنان و کارگران از دغدغه‌های دولت و این اقشار است. در حالی به تازگی میزان عیدی امسال کارگران طبق ... ادامه مطلب »

«م» یعنی مهریه ، «ب» یعنی بلوط

منوچهر نجمایی شاید بعضی مسایل و اتفاقات به ظاهر کوچک و ناچیز ولی از نظر هویتی بزرگ به نظرمان غیرعادی بیاید و رنگ طنز و شوخی به خود بگیرد. در حالی که واقعیت هایی است که در زندگی اما بندرت و خیلی محدود و شاید هم انگشت شمار اتفاق می افتد، پیش از آنکه به اصل مطلب پرداخته شود لازم ... ادامه مطلب »