پنجشنبه , ۳ فروردین ۱۳۹۶
آخرین خبرها

امام جمعه کرمانشاه :آیت ا… رفسنجانی تا لحظه آخر در خدمت نظام بود

image_print

3

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: آیت الله رفسنجانی تا لحظه آخر در مسیر و خدمت انقلاب و نظام بود.
به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، آیت الله مصطفی علما در گردهمایی کمیته های همکاری حوزه و آموزش و پرورش که روز دوشنبه (۲۰دی)
برگزار شد، با تسلیت درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی اظهار کرد: ایشان شخصیت برجسته ای بود که نبودشان ضربه بزرگی خواهد بود و به این زودی جایشان پر نمی شود.
آیت الله علما با اشاره به اینکه آیت الله هاشمی در فراز و نشیب ها در کنار نظام بود، تاکید کرد: ایشان به حسب موقعیت و هرجا که لازم بود برای خدمت به اسلام و نظام حاضر می شدند.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه ادامه داد: آیت الله هاشمی رفسنجانی انسان خوش فکری بود که تا لحظه آخر در مسیر نظام و انقلاب حرکت می کرد.
وی تاکید کرد: آیت الله هاشمی حدود ۶۰ سال در خدمت اسلام بود و زمانی که خیلی از ما از سیاست سردرنمی آوردیم، ایشان در متن سیاست بود.
آیت الله علماء با اشاره به بزرگداشتی که در استان برای آیت الله هاشمی برگزار می شود، افزود: مراسم ختم و یادبود آیت الله هاشمی رفسنجانی ساعت ۱۰ روز چهارشنبه (۲۲ دی) در مسجد جامع کرمانشاه برگزار می شود.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

1 + 6 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>