جمعه , ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷
آخرین خبرها

منطقه آزاد اقتصادی قصرشیرین حاصل همدلی و پیگیری

image_print

2

در تمام تاریخ در هر مقطعی که ملت و جامعه ای بر موضوعی به حق و صحیح به اجماع رسیده و با همدلی پیگیر مطالبات خویش بوده اند نتیجه مطلوب بنا بر آیه شریفه « یدالله مع الجماعه» که هرجا مردم هستند، عنایت الهی و کمک الهی و پشتیبانی الهی هم هست، حاصل گردیده است. و اینک همزمان با بهمن ماه که نمادی از همدلی و همزبانی ملت ایران است، پس از مدتها بحث و گمانه، خبر خوب تصویب لایحه ایجاد منطقه آزاد تجاری قصرشیرین در جلسه هیات محترم دولت بار دیگر دل های مردم این دیار را گرم کرد.
درخواست عمومی تبدیل قصرشیرین به منطقه آزاد تجاری و تبدیل خاطره تلخ جنگ تحمیلی و تحمل آن نامهری های بعثی ها در این شهرستان غیور و مرزی ایران مطالبه ای بود که مدتهاست مورد وثوق عموم هم استانی های عزیز، مدیران استان، نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و چهره های اثرگذار منطقه است که خوشبختانه با درایت استاندار کرمانشاه و با عنایت تیم دولت و در رأس آن جناب دکتر روحانی رئیس جمهور دولت تدبیر و امید از مرحله تصویب لایحه در دولت گذشت و وارد مرحله ای تازه گشته است که امیدواریم نمایندگان منتخب مردم در مجلس شورای اسلامی نیز همچون گذشته یک دل و یک صدا پیگیر تصویب لایحه در مجلس شورای اسلامی و ابلاغ قانون به دولت باشند.
بدون شک تبدیل قصرشیرین به منطقه آزاد تجاری موقعیت های بهتر و فرصت های ناب تری را برای مردم منطقه ایجاد خواهد کرد و میل به تحول اقتصادی و سرمایه گذاری و رونق را در مردم ما بیشتر خواهد کرد که همین مهم باعث بهبود وضعیت معیشت و ایجاد بسترهای توسعه در این دیار خواهد شد.
اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی کرمانشاه به عنوان تشکل اقتصادی استان ضمن ابراز امیدواری پیرامون توسعه اقتصادی استان به واسطه چنین اقدامات و تصمیمات اثربخشی از یکایک دست اندرکاران و مدیران و حامیان این طرح برای پیگیری های مجدانه تا حصول نتیجه مطلوب تشکر و قدردانی نموده و تقاضای ادامه همین روند مثبت تا تصویب قطعی طرح در مجلس شورای اسلامی و ابلاغ آن به استان را دارد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

2 + 3 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>