جمعه , ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷
آخرین خبرها

کرمانشاه و امنیت بالای آن

image_print

10

برگزاری چهل و پنجمین دوره مسابقات جام جهانی کشتی آزاد و سفر تیم های مطرح جهان به کرمانشاه نه تنها مفهوم مهمان نوازی مردم مان را در جهان پرآوازه ساخت و برگزاری منطقی و خوب مسابقات با رضایت کلیه میهمانان مواجه گردید ، بلکه از لحاظ امنیتی نیز اهمیت کرمانشاه را به عنوان شهری مرزی ، چند برابر نمود و این امر موجب گردید که همگان کرمانشاه را به عنوان استانی پهناور وامن بشناسند که همین موضوع می تواند در برگزاری مسابقات بزرگ دیگر نیز موثر واقع گردد.
متأسفانه ما در سال گذشته شاهد آن بودیم که چگونه به دلایل توهمات واهی ، مسابقات مقدماتی فوتبال جام جهانی کشور عراق ، در کرمانشاه برگزار نگردید در حالی که می توانستیم همچون مسابقه اخیر آن مسابقات را نیز با شور و شایستگی تمام برگزار نماییم.
امروز قصرشیرین ـ این شهر مقاومت استان ـ به عنوانشهری متناسب برای برگزاری اردوهای مختلف ورزشی معرفی گردیده است که برپایی این اردوها می تواند منطقه را تبدیل به منطقه ای مساعد و با اهمیت برای ورزش و ورزشکاران نماید.
قابل ذکر این که برگزاری مسابقات آسیایی کونگ فو در این شهر بیانگر امنیت کامل آن است.
خوشبختانه امنیت خوب و بالای مسابقات کشتی جام جهانی ، این حقیقت را برهمگان آشکار نمود که دیار بیستون منطقه ای مستعد برای انجام مسابقات بزرگ می باشد.
بنابراین امید آن داریم که مسوولان این « گزیده شایسته » را همچنان یادآور نمایند تا در آینده شاهد برگزاری مسابقات بزرگ تر در استان مان باشیم.
در پایان ضمن تقدیر و تشکر از مقامات قضایی انتظامی و ‌امنیتی استان در برقراری امنیت مسابقات جام جهانی کشتی ، باید از کوشش و تلاش سربازانگمنام امام زمان (عج) نیز یاد کرده و از آنان سپاسگزارینماییم.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

4 + 1 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>