جمعه , ۴ اسفند ۱۳۹۶
آخرین خبرها

دادستان کرمانشاه خبر داد/اخاذی ۲۰ میلیاردی تحت عنوان جعلی همکاری با شرکت‌های عمرانی

image_print

دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه از دستگیری متهمی خبر داد که با نفوذ در میان بازاریان و کسبه شهرستان پاوه به عنوان همکار یک شرکت عمرانی مجری برخی پروژه ها، از آنان اخاذی و کلاهبرداری کرده است.
به گزارش میزان به نقل از روابط عمومی دادستانی کل کشور، محمد حسین صادقی دادستان کرمانشاه از دستگیری متهمی خبر داد که با نفوذ در میان بازاریان و کسبه شهرستان پاوه به عنوان همکار یک شرکت عمرانی مجری برخی پروژه ها، از آنان اخاذی و کلاهبرداری کرده است.
وی گفت: فرد متهم حدود پنج سال قبل با مهاجرت به شهرستان پاوه و فعالیت در این شهر با نفوذ در میان بازاریان و کسبه، خود را همکار یک شرکت عمرانی و فعال در پروژه های منطقه معرفی و به اخذ وجوهی از افراد مختلف اقدام کرده است.
دادستان کرمانشاه افزود:این فرد با پرداخت سودهای قابل توجه در مراحل اولیه،اطمینان بیشتر مردم را جلب و مبالغ هنگفتی از آنان اخذ می کند و سپس متواری می شود.
صادقی تاکید کرد:با انتشار شایعه خروج وی از کشور،حسب دستور دادستان پاوه و تحت نظارت قضایی، متهم در شهرستان بوکان دستگیر می شود.
دادستان کرمانشاه افزود: تاکنون با اعلام شکایت سی نفر از مالباختگان مبلغ اخذ شده از سوی متهم حدود بیست میلیارد تومان برآورد شده است.
به گفته دادستان کرمانشاه،متهم هم اکنون در بازداشت است و تحقیق درباره موضوع و شناسایی و دستگیری همدستان او ادامه دارد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

9 + 1 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>