جمعه , ۴ اسفند ۱۳۹۶
آخرین خبرها

کاهش ۳۳ درصدی وقوع سرقت در سنقر

image_print

سرپرست انتظامی شهرستان سنقر از کاهش ۳۳ درصدی وقوع سرقت و افزایش ۱۷ درصدی دستگیری سارقان در تیر ماه ۹۶ نسبت به مدت مشابه سال قبل در این شهرستان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ «غضبان احمدی فرد» گفت: برخورد با پدیده ی سرقت از دغدغه ها و اولویت اصلی و همیشگی کار پلیس است، بر همین اساس انتظامی شهرستان سنقر به صورت شبانه روزی با اقدامات پیشگیرانه و کنترلی تلاش می نماید تا شهروندان احساس امنیت و آرامش خاطر داشته باشند.
وی افزود: با تلاش های صورت گرفته در تیرماه ۹۶ نسبت به مدت مشابه در سال قبل وقوع سرقت ۳۳ درصد کاهش و دستگیری سارقان ۱۷ درصد افزایش یافت، میزان کشفیات مواد مخدر نیز ۵۵ درصد افزایش داشته است.
سرهنگ احمدی فر در پایان از تعامل و همکاری همه اقشار مختلف شهرستان با پلیس تقدیر و بیان کرد: شهروندان می توانند موارد مشکوک را از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ به صورت شبانه روزی به پلیس گزارش دهند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

8 + 2 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>