جمعه , ۴ اسفند ۱۳۹۶
آخرین خبرها

رئیس پلیس فتا استان خبر داد: دستگیری گرداننده کانال غیر اخلاقی

image_print

5666618_969

رئیس پلیس فتا استان گفت: گرداننده کانال در یکی از شبکه های اجتماعی که اقدام به انتشار تصاویر غیر اخلاقی در این محیط می کرد، شناسایی و دستگیر شد.
سرهنگ «علی کریمی» در گفت و گو با پایگاه خبری پلیس، اظهار کرد: در پی گشت زنی های سایبری توسط پلیس فتا استان کرمانشاه مشخص شد، فرد یا افرادی ناشناس اقدام به راه اندازی صفحه ای غیر اخلاقی در یکی از شبکه های اجتماعی نموده و در آن ضمن اغفال پسران و دختران جوان اقدام به انتشار فیلم و تصویر مستهجن می کنند، لذا با توجه به حساسیت، موضوع در دستور کار کارآگاهان این پلیس قرار گرفت.
وی افزود: با انجام تحقیقات پلیسی و با بررسی های و تخصصی توسط کارآگاهان خبره پلیس فتا متهم که جوانی کرمانشاهی بود شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی دستگیر شد، همچنین ادله جرم ضبط و جهت بررسی به آزمایشگاه جرایم سایبری انتقال یافت.
این مقام انتظامی تصریح کرد: در بررسی های فنی از ادله جرم مشخص شد متهم با روش های خاصی اقدام به کلاهبرداری و دریافت وجه از شهروندان کرده است.
سرهنگ کریمی در پایان گفت: کارشناسان این پلیس با رصد شبانه روزی فضای سایبر با افرادی که با اقدامات مجرمانه خود باعث از میان رفتن امنیت اخلاقی و گسترش محتوای ناسالم شوند، برابر مقررات و قانون برخورد خواهد کرد، همچنین از شهروندان تقاضا می شود در صورت مواجه و یا مشاهده موارد مشکوک آن را از طریق سایت پلیس فتا به آدرسCyberpolice.ir بخش تماس با ما و یا شماره تلفن هفت رقمی ۲۱۸۸۱۹۰ گزارش نمایند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

4 + 5 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>