جمعه , ۴ اسفند ۱۳۹۶
آخرین خبرها

کشف زمین خواری در سرپل ذهاب

image_print

فرمانده انتظامی شهرستان سرپل ذهاب از دستگیری فردی خبر داد که بیش از ۹۰ هزار مترمربع از اراضی ملی را به صورت غیر قانونی تصرف کرده بود.

سرهنگ «محمدرضا یاری» در گفت و گو با پایگاه خبری پلیس، عنوان کرد: در پی ارجاع یک فقره پرونده با موضوع تصرف غیر قانونی اراضی ملی از اداره منابع طبیعی شهرستان سرپلذهاب به پاسگاه انتظامی گرده نوو پلیس آگاهی، ماموران اداره مبارزه با جرایم اقتصادی این پلیس، پیگیری موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.
وی افزود: با تحقیق و بررسی های انجام شده توسط ماموران پرونده، مشخص شد زمینی به مساحت بیش از ۹۰ هزار مترمربع از اراضی ملی و دولتی توسط فردی به صورت غیر قانونی در یکی از روستاهای توابع مورد تصرف قرار گرفته است.
این مقام انتظامی ادامه داد: با هماهنگی مقام قضائی نسبت به دستگیری متهم اقدام شد و وی به جرم خود مبنی بر تصرف غیر قانونی از اراضی ملی اعتراف کرد، لذا در این زمینه پرونده تشکیل و متهم جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.
سرهنگ یاری از شهروندان خواست که در صورت اطلاع از تصرف اراضی ملی توسط افراد سودجو، جهت اقدام قانونی با فوریت های پلیسی ۱۱۰ تماس حاصل نمایند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

4 + 3 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>