دوشنبه , ۲۸ اسفند ۱۳۹۶
آخرین خبرها

با غلبه بر قهرمان جهان /سعید احمدی کاراته کا کرمانشاهی صاحب مدال برنز جهان گردید

image_print

2

سعید احمدی کاراته کا کرمانشاهی وزن ۶۷- کیلوگرم در رقابت های لیگ جهانی کاراته وان که در آلمان برگزار شد به مدال برنز دست یافت.
وی در دیدار رده بندی مسابقات با غلبه برتوماس جردن قهرمان جهان از انگلیس موفق به ایستادن در رده سوم و کسب مدال برنز رقابت ها گردید.
احمدی در این پیکارها ابتدا نیکلاس سانتانا از شیلی را ۲-۰ شکست داد‌، سپس مقابل فیلیپ بیبریج از لوگزامبورگ قرار گرفت و در هانتی برنده شد.
وی در دیدار سوم طی یک مسابقه نزدیک امیرعلی دیدار از قزاقستان را ۴-۳ مغلوب ساخت ، در بازی چهارم عمر کمال اغلو از ترکیه را مقتدرانه با نتیجه ۸-۰ شکست داد و در دیدار آخر این مرحله گارین ماروین از فرانسه را با نتیجه ۱۰-۵ مغلوب خود ساخت .
در مرحله نهایی نیز احمدی در حالی که می توانست با برد راهیفینال شود ، مقابل هیروتوگومیو ازحریف سمج ژاپنی با حساب۴-۰ نتیجه را واگذار کرد و راهی دیدار رده بندی گردید.
در این مرحله سعید احمدی با انجام یک مسابقه بی عیب و نقص ،‌توماس جردن انگلیسی را که صاحب مدال زرین جهانی بود با اقتدار شکست داد و مدال برنز رقابت های لیگ جهانی کاراته وان آلمان را تصاحب کرد.
مهدی خدابخشی دیگر کاراته کا خوب شهرمان در وزن ۸۴- کیلوگرم نیز با وجود دو پیروزی مقابل گوخان گوند از ترکیه باخت و از دور رقابت ها کنار رفت.
خدابخشی آنتوان اسحاق از بلاروس را ۴-۰ و الساندرودلا از ایتالیا را ۳-۰ شکست داده بود .

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

8 + 2 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>