پنجشنبه , ۳۱ خرداد ۱۳۹۷
آخرین خبرها

دستگیری اراذل و اوباش شاخص شهر کرمانشاه

image_print

رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان از دستگیری اراذل و اوباش شاخص شهر کرمانشاه خبر داد و گفت: اقدامات اوباشگرانه اراذل از چشمان پلیس دور نمی ماند.
به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ «محمد رستمی» بیان کرد: مرحله دوم طرح سراسری مبارزه با اراذل و اوباش با هماهنگی مقام قضائی در سطح شهر کرمانشاه توسط عوامل این پلیس اجرا شد.
وی افزود: گزارشات مردمی حاکی از اخاذی و مزاحمت دو تن از اراذل شناسنامه دار شهر کرمانشاه بود، لذا با جمع آوری مدارک و ادله لازم و اخذ مجوزهای قضایی، محل سکونت آنان مورد بازرسی قرار گرفت و هر دو متهم دستگیر شدند.
این مقام انتظامی ادامه داد: تخریب اموال عمومی و خصوصی، اخلال در نظم، سرقت و ایراد ضرب و جرح عمدی از جمله سوابق کیفری متهمان است، لذا جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.
سرهنگ رستمی تصریح کرد: در اجرای این طرح دو نفر دیگر از اراذل شهر کرمانشاه که اقدام به قدرت نمایی و تخریب اموال یک واحد صنفی کرده بودند، با اقدامات اطلاعاتی شناسایی و در یک عملیات ضربتی دستگیر شدند.
وی افزود: دو تن از اراذل نیز که به اتهام مشارکت در قدرت نمایی با سلاح سرد، اخلال در نظم و تهدید به قتل یکی از شهروندان تحت تعقیب کیفری قرار داشتند، در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و به مراجع قضائی معرفی شدند.
رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان نسبت به اقدامات اوباشگرانه برخی مجرمان سابقه دار هشدار داد و گفت: این افراد به صورت مستمر تحت نظارت پلیس قرار دارند و در صورت بروز مشکل برای شهروندان، قاطعانه و قانونی برخورد خواهد شد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

2 + 7 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>