پنجشنبه , ۳۱ خرداد ۱۳۹۷
آخرین خبرها

کشف ۱۱۵ رأس دام سرقتی در سنقر

image_print

فرمانده انتظامی استان از دستگیری سارق حرفه ای و کشف ۱۱۵ رأس دام سرقتی در شهرستان سنقر خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار «منوچهر امان اللهی» در تشریح این خبر گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت احشام در سطح روستاهای شهرستان سنقر، شناسایی و دستگیری سارقان به صورت ویژه در دستور کار این انتظامی قرار گرفت.
وی افزود: عوامل پلیس آگاهی شهرستان با گسترش دامنه تحقیقات و کسب اطلاعاتی مبنی بر اینکه شخصی توسط آگاهی استان دستگیر و به چند فقره سرقت احشام در شهرستان سنقر اعتراف کرده و روانه زندان مرکزی کرمانشاه شده است، لذا پس از هماهنگی با دادسرا و اخذ نیابت قضائی متهم را به پلیس آگاهی شهرستان سنقر منتقل کردند.
این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: پس از انجام بازجویی ها و تحقیقات فنی و تخصصی متهم به ۱۰ فقره سرقت احشام به تعداد ۱۱۵ رأس گوسفند با همدستی سه نفر دیگر در شهرستان سنقر اعتراف کرد.
سردار امان اللهی با اشاره به اینکه متهم دارای سوابق متعدد از سرقت احشام است، گفت: در این راستا پرونده تشکیل و متهم جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شده است، تلاش برای دستگیری دیگر همدستان وی نیز ادامه دارد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

9 + 1 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>