سه شنبه , ۱ خرداد ۱۳۹۷
آخرین خبرها

دستگیری سارق احشام در اسلام آباد غرب

image_print

فرمانده انتظامی شهرستان اسلام آبادغرب از شناسایی و دستگیری سارق حرفه ای احشام و کشف ۵۹ رأس دام سرقتی خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ «بهروز سرتیپ نیا» در تشریح این خبر گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت احشام در روستاهای اطراف شهر اسلام آبادغرب در سال گذشته، پرونده سرقت مفتوح و موضوع به ‌صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی شهرستان قرار داشت.
وی افزود: ماموران پلیس آگاهی با بررسی شیوه و شگردهای سارقان در ارتکاب جرم، موفق به شناسایی یک نفر سارق حرفه ای در این زمینه شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان اسلام آبادغرب تصریح کرد: ماموران پلیس آگاهی در ادامه تحقیقات ضمن شناسایی مخیگاه متهم، با هماهنگی مقام قضائی وی را دستگیر کردند.
سرهنگ سرتیپ نیا افزود: متهم این پرونده در تحقیقات و بازجویی های فنی پلیس به هفت فقره سرقت احشام به تعداد ۵۹ راس اعتراف کرد.
وی با اشاره به اینکه متهم دارای سوابق متعدد سرقت احشام در شهرستان های گیلانغرب و اسلام آبادغرب است، گفت: تمامی مالباختگان در این زمینه شناسایی و متهم نیز با صدور قرار مناسب روانه زندان مرکزی اسلام آباد غرب شد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

7 + 3 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>