دوشنبه , ۲۸ اسفند ۱۳۹۶
آخرین خبرها

مدیرعامل تاکسیرانی : نرخ سرویس مدارس کرمانشاه برای سال تحصیلی ۹۷-۹۶ اعلام شد

image_print

2

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر کرمانشاه گفت: نرخ سرویس مدارس برای سال تحصیلی ۹۷-۹۶ برپایه مصوبه شورای اسلامی شهر درمورد میزان افزایش نرخ کرایه تاکسی در سالجاری، تعیین و اعلام شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان تاکسیرانی کرمانشاه، سجاد سلیمانی از افزایش ۱۰ درصدی نرخ سرویس مدارس شهر کرمانشاه برای خودروهای سواری ، ون و مینی بوس در سال تحصیلی ۹۷-۹۶ خبر داد و تأکید کرد: امسال هم صرفا شرکت های حمل ونقل عمومی درون شهری تحت پوشش این سازمان می توانند در امر سرویس مدارس فعالیت داشته باشند.
وی افزود: لیست ۳۵شرکت تحت پوشش سازمان تاکسیرانی تایید شده سرویس مدارس به آموزش و پرورش شهر کرمانشاه اعلام شده است و رانندگان متقاضی سرویس مدارس تحت پوشش شرکت های
تائید شده مذکور، باید دارای برچسب و کارت سرویس مدارس که مبین طی مراحل لازم تعیین صلاحیت است، باشند.
به گفته مدیرعامل سازمان تاکسیرانی کرمانشاه، متقاضیان جهت دریافت مجوز سرویس مدارس با معرفی نامه از دفاتر شرکت ها به سازمان تاکسیرانی مراجعه کرده و مدارک لازم شامل اصل و کپی گواهینامه معتبر، کارت ملی و شناسنامه، معاینه فنی و بیمه نامه شخص ثالث ، دو قطعه عکس ، پوشه و گیره ارائه دهند.
سلیمانی با اشاره به اینکه امسال نیز شعار سازمان تاکسیرانی بهار دانش با سرویس ایمن مدارس است، تأکید کرد: ده اکیپ نظارتی بر سرویس مدارس تا پایان سال تحصیلی نظارت دارند.
وی افزود: عملکرد رانندگان سرویس مدارس نه فقط از سوی سازمان تاکسیرانی و پلیس، بلکه از سوی خانواده‌ها نیز زیر ذره‌بین است ووالدین می‌توانند
در صورت مشاهده هرگونه تخلف در عملکرد
رانندگان سرویس مدارس، موضوع را با شماره تلفن ۳۸۲۵۷۹۱۰ ستاد ساماندهی سرویس مدارس
در میان بگذارند و یا به انجمن اولیا و مربیان منطقه اطلاع دهند.
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی کرمانشاه با تأکید بر لزوم رعایت نرخ و تعداد مجاز سرنشین مطابق با ظرفیت خودرو توسط رانندگان سرویس مدارس اعلام کرد:
خودروی سواری سرویس مدرسه باید فقط ۴
دانش آموز شامل یک نفر سرنشین جلو و ۳ سرنشین صندلی عقب داشته باشند.
وی تصرح کرد: پلیس راهنمایی و رانندگی و بازرسان سازمان تاکسیرانی با هر اضافه سرنشین در سرویس مدارس، برخورد قانونی خواهند کرد.
سلیمانی افزود: خودروهای ون حداکثر می‌توانند
۹ دانش آموز سوار کنند و مینی بوس‌ها هم بسته
به ظرفیت‌شان(۱۹یا۲۱ نفره)،مجاز به سوارکردن دانش آموزان در حد استاندارد هستند.‏
سلیمانی با اشاره به نرخ کرایه سرویس مدارس گفت: نرخ خودرو برای آژانس، سواری، خطی و تاکسی به ازای هر نفر به صورت ماهیانه در مسیرهای از
۱ تا ۵ کیلومتر ۶۶۰۰۰ تومان، از۵ تا ۸ کیلومتر ۸۲۵۰۰ تومان و از ۸ تا۱۵ کیلومتر، ۹۳۵۰۰ تومان است.
به گفته وی برای خودروهای ون به ازای هر نفر
به صورت ماهیانه قیمت ها در مسافت از ۱ تا ۵ کیلومتر ۵۵۰۰۰ تومان ، از ۵ تا ۸ کیلومتر، ۶۶۰۰۰ تومان و از ۸ تا ۱۵ کیلومتر ۷۱۵۰۰ تومان تعیین شده است.
وی همچنین نرخ تعیین شده برای خودرو مینی بوس را به ازای هر نفر بصورت ماهیانه مسیر ۱ تا ۵ کیلومتر، ۳۸۵۰۰ تومان، از ۵ تا ۸ کیلومتر، ۴۴۰۰۰ تومان و از ۸ تا ۱۵ کیلومتر، ۴۹۵۰۰ تومان اعلام کرد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

9 + 1 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>