سه شنبه , ۱ خرداد ۱۳۹۷
آخرین خبرها

کشف افشانه های دفاع شخصی در جوانرود

image_print

فرمانده انتظامی شهرستان جوانرود از اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی خبر داد و گفت: بیش از ۴۰ قوطی افشانه دفاع شخصی غیرمجاز از یک واحد صنفی کشف شده است.
به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ «داریوش محمّدی» گفت:
در راستای افزایش سطح امنیت و آرامش شهروندان و برخورد با هنجارشکنان و برهم‌زنندگان نظم و امنیت عمومی طرح ارتقای امنیت اجتماعی به مرحله اجرا درآمد که در این راستا ۱۹ دستگاه خودرو سواری متخلف و فاقد پلاک و مدارک، ۱۰ دستگاه موتورسیکلت مزاحم و فاقد پلاک و مدارک توقیف شد.
وی ادامه داد: همچنین در اجرای این طرح پس از شناسایی محل‌های جرم‌خیز و آلوده دو نفر از خرده‌فروشان مواد مخدر دستگیر و مقداری مواد مخدر از نوع شیشه و هروئین از آنان کشف شد.
این مقام انتظامی اظهار کرد: مأموران اداره نظارت بر اماکن عمومی این انتظامی در راستای نظارت بر واحدهای صنفی موفق به کشف ۴۱ قوطی افشانه دفاع شخصی شدند.
سرهنگ محمدی در پایان، نتایج طرح‌های ارتقای امنیت اجتماعی را مثبت برشمرد و گفت: حفظ امنیت و آرامش در جامعه مرهون تلاش و رشادت‌های شبانه‌روزی کارکنان جان بر کف انتظامی است که در این مسیر تا جلب کامل رضایتمندی هم‌وطنان لحظه ای درنگ نخواهد کرد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

9 + 1 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>