سه شنبه , ۱ خرداد ۱۳۹۷
آخرین خبرها

پلمب واحدهای صنفی به دلیل عدم رعایت مقررات انتظامی

image_print

فرمانده انتظامی شهرستان پاوه گفت: ۹ واحد صنفی متخلف به دلیل عدم رعایت مقررات انتظامی، صنفی و شئونات اسلامی با هماهنگی مقام قضائی پلمب شد.
به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ «حمیدرضا ملکی» بیان کرد: مأموران اداره نظارت بر اماکن عمومی این فرماندهی با همکاری مسئولان اتحادیه های صنفی از تعداد ۴۰ واحد صنفی در پاوه بازدید کردند.
وی افزود: در این راستا ۹ واحد صنفی متخلف به دلیل عدم رعایت مقررات انتظامی، صنفی و شئونات اسلامی با هماهنگی مقام قضائی پلمب شدند.
این مقام انتظامی ادامه داد: در این طرح به ۱۶ واحد صنفی متخلف و فاقد پروانه کسب و همچنین به ۶ آژانس و موسسه اتومبیل کرایه به علت تخلف و عدم رعایت شئونات اسلامی، اخطار پلمب داده شد.
سرهنگ ملکی خاطرنشان کرد: اجرای
طرح های امنیت اجتماعی و اخلاقی در صنوف به منظور ایجاد فضائی امن برای شهروندان و برخورد با صنوف متخلف صورت می گیرد و این مجموعه انتظامی با تمام توان در خدمت مردم ولایت مدار شهرستان پاوه می باشد.
فرمانده انتظامی شهرستان پاوه ضمن قدردانی از مشارکت و همکاری خوب مردم با پلیس، از آنان خواست که در صورت مشاهده هرگونه تخلفات صنفی، در اسرع وقت از طریق تلفن فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام تا نسبت به شناسایی متخلفان اقدام شود.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

5 + 3 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>