سه شنبه , ۲۹ خرداد ۱۳۹۷
آخرین خبرها

دستگیری عاملان تیراندازی در روانسر

image_print

فرمانده انتظامی شهرستان روانسر از شناسایی و دستگیری عاملان تیراندازی در این شهرستان در کمتر ۲ ساعت خبر داد.
به گزارش باختر و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ «محمد قنبری» در این رابطه گفت: ۲ نفر سرنشین یک دستگاه خودرو پراید در یکی از خیابان های شهر روانسر اقدام به تیر اندازی هوایی و ایجاد و رعب و وحشت کردند.
وی با بیان اینکه عاملان تیر اندازی پیش از حضور ماموران از محل متواری شدند، گفت: با توجه به حساسیت موضوع، رسیدگی به آن به صورت ویژه در دستور کار پلیس اطلاعات و امنیت قرار گرفت.
فرمانده انتظامی شهرستان روانسر توضیح داد: ماموران انتظامی این شهرستان به واسطه اقدامات اطلاعاتی به سرعت محل اختفای متهمان را شناسایی و آنان را در کمتر از ۲ ساعت دستگیر کردند.
سرهنگ قنبری با بیان اینکه در این تیر اندازی به فردی آسیب نرسیده است، افزود: متهمان انگیزه خود از تیراندازی را اختلافات خانوادگی عنوان کرده اند.
وی با بیان اینکه متهمان به منظور سیرمراحل قانونی به دستگاه قضایی معرفی شدند، گفت: پلیس با حضور به موقع و مقتدرانه اجازه قدرت نمایی را به هنجارشکنان نخواهد داد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

7 + 2 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>