سه شنبه , ۲۶ تیر ۱۳۹۷
آخرین خبرها

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه: تمامی راه های استان کرمانشاه باز و تردد در آن ها جریان دارد

image_print

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت: هم اکنون تمامی راه های استان کرمانشاه بازد بوده و تردد در آن ها جریان
دارد.
بهمن خسروانی در گفت و گو با ایرنا اظهار کرد:
با تلاش همکارانمان موفق شدیم محورهایی مانند اسلام آبادغرب به قصرشیرین و ثلاث باباجانی به جوانرود که مسدود شده بودند را بازگشایی کنیم.
وی ادامه داد: این محورها و برخی دیگر از جاده های استان پس از وقوع زمین لرزه شدید مسدود شده بود در ساعات ابتدایی بامداد روز دوشنبه بازگشایی شد.
خسروانی افزود: هرچند کار ریزش برداری در
۲ محور اسلام آبادغرب به قصرشیرین و جوانرود به ثلاث باباجانی همچنان ادامه دارد اما این مسیرها بسته نیست و تردد در آن ها جریان جریان دارد.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه در ادامه از اعزام بیش از ۴۵۰ نیروی راهداری به مناطق زلزله زده خبر داد و گفت: همکاران ما از همان دقایق ابتدایی به این مناطق اعزام و کار آواربرداری و امداد رسانی را آغاز کردند.
وی در پایان از مردم و رانندگان خواست تا حتی الامکان به مناطق زلزله زده و کوهستانی که امکان ریزش وجود دارد سفر نکنند تا نیروهای راهداری بهتر و سریعتر بتوانند کار امدادرسانی را انجام دهند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

4 + 4 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>