سه شنبه , ۲۶ تیر ۱۳۹۷
آخرین خبرها

علی مظاهری : به تیم ملی فعلی اکتفا کنیم ، هیچ نتیجه‌ای نمی‌گیریم/ حضور در تیم ملی آش دهن سوزی نیست

image_print

مربی تیم ملی بوکس گفت: یک جمعی به احدی
به عنوان سرمربی رای داد و اینگونه نبود که داوری
به تنهایی خواستار وی باشد.
به گزارش باختر علی مظاهری در گفت‌و‌گو با تسنیم، در خصوص بحث‌هایی که در خصوص انتخاب احدی به عنوان سرمربی تیم ملی ایجاد شده است، اظهار داشت: قضیه این گونه نبوده است که داوری به تنهایی از احدی بخواهد سرمربی تیم ملی شود و او نیز قبول کند.
سرپرست فدراسیون بوکس برای انتخاب سرمربی تیم ملی ابتدا کمیته فنی را با حضور قهرمانان واقعی نه قهرمانان پوشالی تشکیل داد.
وی ادامه داد: در کنار کمیته فنی صحبت‌هایی نیز با قهرمانانی که اعتبار بوکس ایران هستند و همچنین با روسای هیئت‌ها و قهرمانان استان‌ها انجام شد وخروجی آن انتخاب اکبر احدی به عنوان سرمربی تیم ملی بود. به گونه‌ای می‌شود گفت قهرمانان و اعضای کمیته فنی به احدی تکلیف کردند تا هدایت تیم ملی را برعهده بگیرد.
عضو کمیته فنی فدراسیون بوکس در پاسخ به این سوال که اعضای کمیته فنی بیشتر از سه نفر بودند، گفت: قطعاً افرادی بیشتر بودند و مرتضی شیری، محمدرضا صمدی، مهدی هویت‌دوست، سعید نوروزی، همایون اردلان، طاهر جباری، محمد ستارپور و یکی دو نفر دیگر بودند که اسامی آنها را فراموش کردم. در کنار این نفرات قهرمانان دیگری مانند امین قاسمی‌پور، فروتن گل آرا و احسان روزبهانی نیز بودند که عضو کمیته فنی نبودند اما نظرات خود را مطرح کردند.
وی افزود : یک جمعی به انتخاب احدی رسید و اینگونه
نبود که داوری به تنهایی خواستار احدی باشد و مطمئن
باشید اگر اینگونه بود یکی از معترضان خود من بودم.
مظاهری تاکید کرد: از احدی تشکر می کنم که تکلیفی که به او شده بود را با توجه به زمان کم قبول کرد. شخصی ناطق‌نوری که در حال حاضر رئیس افتخاری فدراسیون بوکس است نیز پیشنهاد استفاده از احدی را داد و در نهایت با یک خرد جمعی، احدی به عنوان سرمربی
تیم ملی انتخاب شد.
امیدوارم در این مسیر هر کمکی از دست من و سایر قهرمانانی که احدی را حمایت کردند برآمد به تیم ملی ارائه کنیم . موفقیت تیم ملی برای احدی و کادرش نیست و برای بوکس ایران است.
وی در خصوص عدم حضور
روح اله حسینی و علیرضا استکی در جلسه کمیته فنی، گفت: حسینی که نایب رئیس فدراسیون است و این نفرات نیز جز کمیته فنی هستند و کسی نمی‌گوید
آنها از اعضای کمیته فنی نیستند اما کسانی
که ما دیدیم رای دادند، نفراتی بودند که از آنها
نام بردم.
نمی‌دانم این دو نفر نیز مدنظر داوری بودند اما در کمیته فنی همیشه برای مدتی افرادی حضور دارند و شاید در مقطع بعد افراد دیگری جایگزین آنها
شوند و اینگونه نیست همیشه افرادی ثابت حضور
داشته باشند.
عضو کمیته فنی فدراسیون بوکس در خصوص حضورش در کادرفنی تیم ملی عنوان کرد: وظیفه
هر ورزشکاری این است که مسائل فنی که در طی سالیان سال حضور در تیم ملی را یاد گرفته است
در اختیار جوانان قرار بدهد.من نیز اگر چیزی بلد باشم سعی می‌کنم در اختیار تیم ملی بگذارم. حضور صرف در کادرفنی تیم ملی آش دهن‌سوزی نیست بلکه خط مقدم است و داشته‌های بوکس ایران چیزی نیست که بگویم در آسیا افتخاراتی به دست خواهیم آورد و پشت آن قایم خواهیم شد.
مظاهری تاکید کرد: باید از امروز استارت تمرین زده شود و روی بچه‌ها کار کرد.اگر بخواهیم به تیم ملی فعلی اکتفا کنیم به صورت واضح بگویم که این تیم هیچ نتیجه‌ای نمی‌گیرد.
وی در پایان خاطر نشان نمود : بوکس ایران از لحاظ داشته‌ها مانند کشتی و وزنه‌برداری نیست که بگویم
هر کسی مربی‌ آن شود نتیجه خوب می‌گیرد و جای کار زیاد است و همت همه را می‌طلبد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

9 + 1 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>