پنجشنبه , ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸
آخرین خبرها

امام جمعه کرمانشاه: ایجاد اشتغال باید اولویت همه مسوولین استان باشد

image_print

5

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: وضعیت بیکاری در استان کرمانشاه بحرانی است و ایجاد اشتغال باید اولویت همه مسوولین این استان قرار بگیرد.
به گزارش باختر و به نقل از ایسنا، آیت الله مصطفی علما در نشست با سرپرست معاونت سیاسی و امنیتی استانداری کرمانشاه گفت: استان کرمانشاه استانی با پتانسیل ها و استعدادهای انسانی و طبیعی فراوانی است، اما به دلایل مختلف جزو استانهای آخر کشور در بحث توسعه و اشتغال قرار دارد.
وی گفت: با توجه به استعدادهای استان امروز کرمانشاه نیازمند مسوولانی است که بتوانند از این استعدادها در جهت ایجاد اشتغال و ثروت با مدیریت و خلاقیت استفاده کنند.
وی افزود: استاندار جدید کرمانشاه از مسوولان فعال و پرکار هستند که انشالله بتوانند خدمت خوبی به این استان انجام دهند.
سرپرست معاونت سیاسی و امنیتی استانداری کرمانشاه نیز در این نشست گفت: متاسفانه وضعیت استان کرمانشاه مطلوب نیست و این استان همچنان از آسیب های هشت سال جنگ تحمیلی رنج
می برد.
محمدابراهیم الهی‌تبار افزود: جنگ نه تنها
آسیب های فراوانی به زیر ساختهای این استان وارد کرده، بلکه بافت جمعیتی شهرها و روستاها را نیز به هم زده که باعث مشکلات بیشتری شده است.
وی با اشاره به زلزله اخیر کرمانشاه گفت: این زلزله دوباره آسیب فراوانی را به این مناطق وارد کرده و مشکلات این استان را دو چندان کرده است.
وی افزود: ما خود را مدیون خون شهدا می دانیم و برای خشنودی روح شهدا هرچه در توان داریم برای این استان شهید پرور فروگذار نخواهیم کرد و انشاا… با یک وفاق و همدلی و تلاش با هدایت ها و رهنمودهای نماینده ولی فقیه در استان بتوانیم
گوشه ای از این سختی ها و مشکلات را از دوش مردم عزیز این استان برداریم.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

7 + 1 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>