پنجشنبه , ۲۵ مهر ۱۳۹۸
آخرین خبرها

رییس بیمارستان امام رضا(ع)کرمانشاه: بیمارستان امام رضا(ع) ۱۰۰۰ تخته می‌شود /راه اندازی بخش بیماران بین‌الملل تا سال آینده

image_print

7

رییس بیمارستان امام رضا(ع) کرمانشاه از افزایش تخت های این بیمارستان به هزار تخت و تبدیل شدن اینبیمارستان به مجتمع بیمارستانی در سال آینده خبر داد.
به گزارش باختر و به نقل از ایسنا، دکتر علی سروش در نشست خبری روز ۲۷ آذر با اشاره به راه اندازی بیمارستان امام رضا(ع) در سال ۱۳۸۴، گفت: این بیمارستان یک مرکز فوق تخصصی است که دو هزار نفر پرسنل داشته و ۲۰۰ پزشک متخصص و فوق تخصص و نیز ۶۰۰ پرستار در این مرکز فعالیت دارند.
وی با اشاره به وجود ۳۰ بخش بالینی، بستری، آزمایشگاهی و تصویربرداری در این بیمارستان، گفت: هم اکنون ۸۰۰ تخت فعال در بیمارستان مستقر است و از سال آینده تعداد تخت‌های بیمارستان به هزار تخت افزایش می یابد.
وی افزود: از سال آینده بیمارستان امام رضا(ع) به مجتمع بزرگ بیمارستانی امام رضا (ع) تبدیل می‌شود و چند مرکز درمانی و بیمارستان ذیل این مجتمع فعالیت خواهند کرد.
سروش تصریح کرد: هم اکنون بیمارستان سوختگی۵۰ تخته در حال ساخت است که سال آینده راه اندازی می‌شود.
رییس بیمارستان امام رضا(ع) کرمانشاه افزود: همچنین مرکز جامع بیماران سرطانی در مجموعه بیمارستان
در حال راه اندازی است که نهایتا در سه ماهه ابتدایی سال آینده به بهره برداری می‌رسد.
وی افزود: این مرکز ۱۲۰ تخت خوابه بوده و در آن دو دستگاه رادیوتراپی جدید برای بیماران سرطانی نصب می شود.
سروش خاطرنشان کرد: مرکز سل مقاوم به درمان نیز در محوطه بیمارستان ساخته و تکمیل شده و با تجهیز آن، در آینده نزدیک راه‌اندازی می‌شود.
سروش از راه‌اندازی مرکز مدیریت «سکته حاد مغزی» در این بیمارستان خبرداد و اظهار کرد: هم اکنون ساخت این مرکز در حال اجراست و تجهیزات آن خریداری شده است.
وی افزود: با راه‌اندازی این مرکز چنانچه فردی دچار سکته حاد مغزی شده و در سه ساعت اول به بیمارستان ارجاع شود، می‌توان با تزریق و تجویز برخی داروها و انجام آنژیوگرافی جان بیمار را نجات داد.
سروش از تکمیل بخش‌های تخصصی و فوق تخصصی این بیمارستان نیز خبر داد و اظهار کرد: تلاش ما این است به حدی برسیم که هیچ بیماری جهت تشخیص و درمان مجبور به رفتن به سایر استان‌ها نشود.
رییس بیمارستان امام رضا(ع) کرمانشاه در ادامه از راه‌اندازی بخش بین‌المللی در این بیمارستان خبر داد و اظهار کرد: بخش IPD (بخش بیماران بین الملل)
هم اکنون در حال ساخت است که نهایتا اوایل سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد.
وی افزود: در این بخش سوییت‌های ویژه بیماران خارجی با پرسنل ویژه در نظر گرفته شده است.
سروش خاطرنشان کرد: هم اکنون بیماران خارجی
در بخش مربوطه در بیمارستان بستری می‌شوند، اما
با راه اندازی بخش بین‌الملل همه بیماران خارجی در آن بخش بستری می‌شوند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

5 + 5 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>