پنجشنبه , ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸
آخرین خبرها

جمع کنید این دکان بازارتان را

image_print

فراعنه و مدعیان خدایی در کل تاریخ هم به اندازه برخی از این پزشکان ظاهراً متخصص کرمانشاه، بر سر مردم تحت سلطه شان، فخر نفروخته و نگاه از بالا به پایین نداشته اند!
آقایان و خانم های پزشک کرمانشاه، هرکه هستید برای خودتان باشید. قرار نیست خون مردم را در شیشه کنید و اینگونه با بی احترامی با مراجعه کنندگان خود برخورد کنید و برای سربلند کردن و جواب سلام دادن هم مردم را لایق هم صحبتی ندانید.
از مهربانی، اعتماد، بی سر زبانی و قانع بودن مردم کرمانشاه سوء استفاده نکنید. قرار نیست چون بیمار ۸ صبح از روستا آمده است و درب مطب بیتوته کرده تا ۸ شب نوبتش شود، ادعای بیش از گلیم تان کنید.
بترسید از روزی که خشم مردم دامن تان را بگیرد و
پرونده های خطاکاری پنهان برخی از شما از زیر لحاف ها سر برآورد و سفرهای کریسمس تان به اروپا (با زیرمیزی ها و گاوبندی ها و این بریز و بپاش هایی که لایق آن نیستید) یک شبه به باد فنا برود.
عدم پذیرش با دفترچه، معرفی مریض به همکاران با اخذ پورسانت، هزینه های نابجا و جراحی های غیر ضروری، اخم و ترشرویی با بیماران، سرکیسه کردن روستائیان و
کم تجربه ها، سو استفاده از اعتماد و احترام مردم و دهها مثال از این دست، بس است دیگر. شورش را در آورده اید، جمع کنید این دکان و بازارتان را.
اخطار می دهیم مثل آدم های با فرهنگ و تحصیل کرده جواب مردم را بدهید. شما که خوب پول می گیرید، پس این اَداها و اَطوارهای تان چیست؟ درست است که کسی کار به کارتان ندارد و بخاطر اشتباهات پزشکی تان کسی نیست مجوز چهار نفرتان را باطل کند که عبرت سایرین شوید؛ اما مردم هم خدایی دارند، صبری دارند، تا حدی تحمل می کنند.
مگر خودتان کم پول می گیرید که سونوگرافی رفیق و آزمایشگاه شریک و داروخانه همسایه تان را هم سیر می کنید، دست آخر هم مردم را بندگان زرخرید خود می دانید.
کاری نکنید اذهان عمومی مردم کرمانشاه را در مورد عملکرد و ترفندهای برخی پزشکان بی ارزش و دور از انسانیت را آنقدر روشن کنیم که آتش قهر مردم دامن همه را بگیرد.
راستی می دانید روزی چند نفر بخاطر بی توجهی و غرور و خودخواهی و ثروت اندوزی و قدرت طلبی برخی از شما جان می بازند و یا تا آخر عمر معلول می شوند و شما هم همچنان در این میدان (و با سوء استفاده از عدم نظارت بر کارتان) می تازید؟
البته که پزشک با فرهنگ و انسان دوست و متشخص و خداشناس هم داریم.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

6 + 4 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>