جمعه , ۲ اسفند ۱۳۹۸
آخرین خبرها

رئیس دانشگاه علوم پزشکی: پزشکان مطب های خود را در سرپل ذهاب باز کنند

image_print

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه خواستار فعال کردن مطب های پزشکی توسط پزشکان در سرپل ذهاب شد و گفت: اگر امکان فعال کردن مطب در مکان های قبلی وجود ندارد در مکان مناسب دیگری طبابت را آغاز کنند.
به گزارش باختر ، محمودرضا مرادی در گفتگو با ایرنا افزود: پس از ۴۰ روز خدمات رایگان و حتی بدون استفاده از دفترچه از ابتدای دی ماه روند پذیرش بیماران به حالت عادی برمی گردد.
وی از مردم خواست از این پس با در دست داشتن دفترچه درمانی برای درمان به مراکز مراجعه نمایند و از ابتدای دی ماه فرانشیزعادی برابر طرح تحول نظام سلامت که برای شهرنشینان ۱۰درصد و برای روستائیان ۵درصد است از آنان اخذ
می گردد.
وی با اشاره به اینکه با دستور و نظر مساعد وزیر بهداشت، دفترچه های بیمه سلامت به صورت استثناء در بخش های خصوصی مناطق زلزله زده نیز معتبر خواهد بود افزود: برابر توافق به عمل آمده با سازمان های بیمه گر جهت رفاه حال مردم، سقف نسخه ویزیت پزشکان این مناطق نیز حذف و مقرر گردید که در پرداخت مطالبات آنان تسریع شده و به صورت ماهیانه پرداخت شود.
مرادی اظهار کرد: دانشگاه علوم پزشکی همه جانبه برای خدمت به مردم تلاش کرده و در ۴۰ روز اخیر تمام خدمات بهداشتی، درمانی، تشخیصی، دارویی، بستری، جراحی و سایر موارد خود را بدون هیچ سقفی به طور رایگان ارایه کرده است.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

3 + 1 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>