چهارشنبه , ۲۰ آذر ۱۳۹۸
آخرین خبرها

بعثت کرمانشاه با بازیکنان جدید پا به بازی های برگشت لیگ دسته دوم کشور گذاشت

image_print

تیم فوتبال بعثت کرمانشاه برای آمادگی بیشتر و کسب نتایج بهتر در بازی های دور برگشت اقدام به جذب چند بازیکن جدید نمودکه از روز چهارشنبه نیز
به میدان رفتند.
به گزارش خبرنگار باختر تیم بعثت کرمانشاه تنها نماینده استان در مسابقات لیگ دسته دوم باشگاه های ایران هفته گذشته با سه بازیکن جدید که دو مهاجم و یک مدافع می باشند ، رسماً قرارداد بست تا در دور برگشت بازی ها بتواند با نتایج خوب به وضعیت خود در جدول رده بندی سروسامان دهد.
میلاد نجمی مهاجم سابق تیم های استقلال جنوب و کیمیا فرآیند ، مهدی سرداری مدافع سابق تیم ملی حفاری اهواز و علی محمدی مهاجم گلزن ، بازیکنان جدید تیم فوتبال بعثت کرمانشاه می باشند.
البته ذکر این نکته ضروری است که علی محمدی قبلاً هم در جمع بعثتی ها حضور داشت اما به یکی از تیم های
لیگ دو پیوسته بود که هفته گذشته با قراردادی جدید به تیم سابقش بازگشت.محمدی از بازیکنان محبوب و مورد علاقه هواداران تیم بعثت است.
خبردیگر اینکه محمد احمدی هافبک سرعتی تیم بعثت
کرمانشاه قرارداد خود را تا پایان فصل تمدید نمود .
وی در چند سال اخیر همواره یکی از بازیکنان تأثیرگذار تیم بعثت بوده است.
کیومرث لرستانی سرپرست تیم بعثت کرمانشاه
سه شنبه گذشته پس از تمرینات تیم گفت : خدا را شکر
برای بازی آتی این بازیکنان را در اختیار داریم و کارت بازیکنان جدید هم صادر شده و جا دارد از زحمات مدیریت تیم تشکر و قدردانی نمایم.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

7 + 1 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>