دوشنبه , ۱۸ آذر ۱۳۹۸
آخرین خبرها

جسد یک مرد در کوه های گیلانغرب پیدا شد

image_print

معاون اجتماعی فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از پیدا شدن جسد مردی حدود ۴۰ ساله در ارتفاعات روستای وارگه از توابع این شهرستان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ
«محمدرضا آمویی» گفت: با اعلام مفقود شدن یکی از اهالی روستای روستای ‹وارگه› در بخش گواور شهرستان گیلانغرب، پس از چند ساعت جستجو توسط خانواده و اهالی، جسد این مرد با حدود ۴۰ سال سن در میان دره ای در ارتفاعات مجاور آن روستا، پیدا شد.
وی اظهار کرد: جسد این فرد که به همراه گله گوسفندانش در دامنه ارتفاعات مشغول چرای دام بود، ابتدا توسط یکی از همراهان وی پیدا می شود و بلافاصله به نیروهای انتظامی محل اطلاع می دهند.
معاون اجتماعی فرمانده انتظامی استان کرمانشاه افزود: پس از اطلاع نیروهای انتظامی و حضور در محل حادثه، آثار صدمه ناشی از حمله حیوانات وحشی بر
قسمت هایی از بدن جسد متوفی مشاهده شده است.
سرهنگ آمویی اضافه کرد: جسد به منظور بررسی بیشتر علت فوت با احتمال حمله درندگان وحشی یا سقوط اولیه از ارتفاع به پزشکی قانونی منتقل شد.
گیلانغرب با بیش از ۷۲ هزارتن جمعیت در غرب استان کرمانشاه واقع شده است.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

2 + 8 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>