سه شنبه , ۱۹ آذر ۱۳۹۸
آخرین خبرها

نشست فوق العاده اعضای هیأت مدیره در اداره ورزش و جوانان کرمانشاه امروز رییس ، نایب رییس و دبیر اتحادیه باشگاه داران کرمانشاه انتخاب می شوند

image_print

از قرار معلوم امروز (دوشنبه) در محل اداره ورزش و جوانان کرمانشاه نشست فوق العاده اعضای هیأت مدیره اتحادیه باشگاه داران برگزار می شود تا در حضور
مصطفی باباملکی ، مسوولین این اتحادیه اعم از رییس ، نایب رییس ، دبیر و… انتخاب شوند و رسماً دوره چهارساله کار خود را آغاز کنند.
این اعضا روز شنبه با حضور در اداره ورزش و جوانان کرمانشاه خواستار برگزاری این نشست شدند و باباملکی نیز با ارائه تقاضای کتبی از سوی اعضای اتحادیه با این نشست موافقت نمود .
یکی از اعضای این اتحادیه با تأیید این خبر گفت :
با هماهنگی های صورت گرفته و ارسال نامه سمی به اداره ورزش و جوانان شهرستان کرمانشاه ، مقرر شد روز دوشنبه نشستی بین اعضای هیأت مدیره اتحادیه باشگاه داران در دفتر آقای باباملکی برگزار گردد.
این مقام مسوول تصریح کرد : هدف از برگزاری این نشست انتخاب رییس ، نایب رییس ، دبیر و برخی مسوولان اتحادیه می باشد.
وی افزود : انشاءا… با انتخاب اعضا تلاش خواهیم کرد با اتحاد و یکپارچگی بیشتر مشکلات و معضلات بسیاری از باشگاه ها را مرتفع نماییم.
گفتنی است ریاست این اتحادیه طی ۴ سال گذشته برعهده ی سیدمجتبی گردکانه بود که ایشان تا حد توان ، در حل مشکلات باشگاه ها موفق عمل نمود.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

3 + 1 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>