دوشنبه , ۱۸ آذر ۱۳۹۸
آخرین خبرها

قاتل فراری پس از ۳ سال دستگیر شد

image_print

فرمانده انتظامی شهرستان اسلام آبادغرب از دستگیری قاتل فراری و تحت تعقیب، پس از ۳ سال خبر داد.
به گزارش باختر و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ «بهروز سرتیپ نیا» در خصوص جزئیات پرونده گفت: در پی وقوع یک فقره قتل در خرداد ماه سال ۹۳ در یکی از روستاهای شهرستان و متواری شدن قاتل، تیم مجربی از کارآگاهان پلیس آگاهی دستگیری متهم را در دستور کار قرار داد.
فرمانده انتظامی شهرستان اسلام آبادغرب افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی پس از گذشت سه سال با استفاده از روش های نوین کشف جرم و تحلیل وقایع مرتبط با قتل موفق به شناسایی قاتل شدند.
سرهنگ سرتیپ نیا اظهارداشت: طی روزهای گذشته ماموران پلیس آگاهی و اطلاعات و امنیت عمومی با اقدامات اطلاعاتی و پلیسی محل اختفاء قاتل فراری را شناسایی و پس از هماهنگی با مراجع قضائی در یک عملیات ضربتی و منسجم متهم را دستگیر کردند. وی ادامه داد: از متهم یک قبضه اسلحه کلاشینکف، ۲ تیغه خشاب و ۶۰ تیر جنگی کشف شده است. فرمانده انتظامی اسلام آبادغرب با بیان اینکه متهم به منظور سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شده است، گفت: قاتل انگیزه خود از قتل را اختلاف خانوادگی عنوان کرد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

2 + 7 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>