سه شنبه , ۱۹ آذر ۱۳۹۸
آخرین خبرها

دستگیری شرور جوانرودی در کامیاران

image_print

فرمانده انتظامی شهرستان جوانرود گفت: شرور سابقه ‌دار جوانرودی که اقدام به شرارت و سرقت مسلحانه کرده بود در شهرستان کامیاران دستگیر شد.
به گزارش باختر و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ «داریوش محمدی» در این باره اظهارداشت: این فرد شرور چندی پیش در شهرستان جوانرود اقدام به شرارت، ایجاد رعب و وحشت و سرقت مسلحانه کرده و متواری شده بود.
وی افزود: ماموران انتظامی شهرستان به واسطه اقدامات اطلاعاتی متهم را در یکی از روستاهای اطراف شهرستان کامیاران از توابع استان کردستان شناسایی و پس از دریافت نیابت قضایی به منظور دستگیری وی اعزام شدند. فرمانده انتظامی شهرستان جوانرود، عنوان کرد: متهم که در یک مرغداری پنهان شده بود، پس از رویت پلیس برای فرار از دست قانون به سمت ماموران تیراندازی کرد، که در نهایت با شگردهای خاص پلیسی دستگیر شد.
سرهنگ محمدی با بیان اینکه متهم به دستگاه قضایی معرفی شده است، گفت: سبزپوشان ناجا با تلاش های شبانه روزی خود فضا را برای فعالیت هنجارشکنان نا امن خواهند کرد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

6 + 3 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>