پنجشنبه , ۱۴ فروردین ۱۳۹۹
آخرین خبرها

آیت الله آملی لاریجانی از مناطق زلزله زده کرمانشاه بازدید کرد/هشدار قاضی القضات به نهادهایی که در کمک رسانی به زلزله زدگان کم کاری کنند

image_print

2149249

رئیس قوه قضائیه گفت: نباید بیمارستانی که یک سال ساخته شده در زلزله استان کرمانشاه تخریب می شد و مسببین این قضیه بازخواست می‌شوند.
به گزارش باختر و به نقل از مهر، آیت الله آملی لاریجانی در حاشیه بازدید از مناطق زلزله زده در پاسخ به سوالی در رابطه با پیگرد مسببین تخریب بیمارستانهای تازه ساز در زلزله اخیر اظهار داشت: حتما کاستی هایی در نظارتها روی ساخت برخی پروژه ها وجود داشته و حتما قوه قضاییه در رسیدگی به این موارد وظایفی دارد که از همان ساعات اولیه پیگیری کرده است. وی گفت: کسانی که کوتاهی کردند باید باز خواست شوند و به گفته آقای رئیس دادگستری استان پیمانکار بیمارستانهای تخریب شده هم دستگیر شده است.
رئیس دستگاه قضا ادامه داد: نباید بیمارستانی که یک سال ساخته شده تخریب می شد اما امروز فقط فضای بازخواست نیست. باید به فکر رفع نیازهای مردم بود و تمرکز روی این تلاش ها باشد. قاضی القضات در ادامه تصریح کرد: همه نیروها از جمله سپاه و ارتش، هلال احمر و ستاد بحران عملکرد قابل تقدیر داشتند و امیدواریم در آینده نزدیک این مناطق بهتر از قبل ساخته شود. وی گفت: با آقای رییس جمهور برای بهتر شدن بیش از پیش خدمت رسانی ها و توجه به مردم صحبت خواهم کرد. آیت الله آملی در پایان از دادگستری استان به خاطر حضور در منطقه و خدمت به مردم تشکر کرد و گفت: از آنها خواهم خواست که برای بهتر شدن خدمات تلاش کنند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

6 + 1 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>