پنجشنبه , ۱۴ فروردین ۱۳۹۹
آخرین خبرها

با تذکر به وزیر علوم؛ نماینده قصرشیرین پیگیر سهمیه کنکور مناطق زلزله زده است

image_print

2

نماینده مردم قصرشیرین، سرپل‌ذهاب و گیلان‌غرب در مجلس شورای اسلامی گفت: متأسفانه تاکنون سهمیه کنکور دانش‌آموزان مناطق زلزله‌زده مشخص نشده است.
به گزارش باختر؛ فرهاد تجری نماینده مردم قصرشیرین، سرپل‌ذهاب و گیلان‌غرب در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه چندین بار از وزیر علوم درخواست کردیم سهمیه خاصی برای مردم مناطق زلزله‌زده در نظر بگیرد افزود: اما متأسفانه تاکنون سهمیه کنکور دانش‌آموزان مناطق زلزله‌زده مشخص نشده است.
فرهاد تجری با بیان اینکه وضعیت تحصیلی و روحی دانش‌آموزان مناطق زلزله‌زده دچار افت تحصیلی شدید شده است گفت: با وجود درخواست های مکرر از وزیر علوم برای تعیین سهمیه خاص اما متأسفانه تاکنون پاسخگو نبودند. وی با اشاره به اینکه وزیر بهداشت قول داده در حوزه پزشکی و پیراپزشکی شرایط زلزله‌زدگی را لحاظ و یک امتیاز ویژه‌ای را برای ما در نظر بگیرد عنوان کرد: در شرایط بحران اولیه دغدغه نجات افراد زیرآوار و انتقال مجروحان را داشتیم.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

2 + 4 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>