پنجشنبه , ۱۴ فروردین ۱۳۹۹
آخرین خبرها

دهمین جشنواره ملی حرکت در کرمانشاه آغاز به‌کار کرد

image_print

57613821

دهمین جشنواره ملی حرکت با حضور معاون فرهنگی اجتماعی وزارت علوم و دانشجویانی از دانشگاه های سراسر کشور، از روز(۵ دی) به میزبانی دانشگاه رازی کرمانشاه آغاز به کار کرد.
به گزارش باختر و به نقل از ایسنا، دکتر محمدابراهیم اعلمی آل آقا رییس دانشگاه رازی کرمانشاه در افتتاحیه این جشنواره که در محل دائمی نمایشگاه کرمانشاه برگزار شد، با تسلیت درگذشتگان زلزله اخیر کرمانشاه، گفت: این حادثه که در آن خانه پدری ۱۵۰ تن از دانشجویان ما ویران شد، موجب تعویق زمان برپایی جشنواره ملی حرکت شد.
وی گفت: کرمانشاه چهارمین استانی است که میزبان این جشنواره شده و امیدواریم میزبان خوبی برای این دوره جشنواره باشیم.
رییس دانشگاه رازی با اشاره به حضور ۱۰۰ گروه علمی دانشجویی در این جشنواره گفت: انجمن های علمی با کمترین بودجه کارهای بزرگی انجام می دهند و مصمیم از این انجمن ها حمایت بیشتری داشته باشیم.
وی اظهار کرد: تصمیم گرفتیم این جشنواره را در محل نمایشگاه های استان برگزار کنیم تا ارتباط مردم با دانشگاه پررنگ تر شود.جشنواره ملی حرکت، ویژه انجمن‌های علمی دانشجویی، به صورت سالانه و با تأکید بر هم‌افزایی، تکثیر ایده‌های خلاق و ایجاد انگیزه و نشاط در انجمن‌های علمی دانشجویی برگزار می‌شود.همچنین در جشنواره ملی حرکت، آثار و دستاوردهای دانشجویان سراسر کشور به نمایش گذاشته می‌شود.
هدف از برگزاری این جشنواره، شناسایی انجمن‌های علمی دانشجویی موفق و تقدیر از فعالان این انجمن‌ها، انعکاس فعالیت‌های الگو و موفق، ایجاد تحرک توأم با جهت‌دهی فعالیت‌های انجمن‌های علمی دانشجویی، ایجاد زمینه به منظور هم‌افزایی انجمن‌های علمی دانشجویی از طریق انتقال تجارب موفق و ایجاد بستر مناسب به منظور آشنایی صاحبان صنایع و معادن، حرف و مشاغل، سازمان‌های دولتی و غیردولتی با ظرفیت‌ها و توانمندی‌های انجمن‌های علمی دانشجویی است.دو کارگاه آموزشی مشارکتی تصویرسازی نقشه راه انجمن‌های علمی دانشجویی و کارآفرین موفق نیز در حاشیه این نمایشگاه برگزار می‌شود.
دهمین جشنواره ملی حرکت از پنجم تا هفتم دی‌ماه به میزبانی دانشگاه رازی کرمانشاه برگزار می‌شود.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

8 + 2 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>