پنجشنبه , ۱۴ فروردین ۱۳۹۹
آخرین خبرها

رئیس پلیس امنیت عمومی استان کرمانشاه:کاهش ۲۰ درصدی «تیراندازی» در کرمانشاه

image_print

رئیس پلیس امنیت عمومی استان کرمانشاه از کاهش ۲۰ درصدی وقوع تیر اندازی غیرنظامی در کرمانشاه خبر داد.
به گزارش باختر و به نقل از ایسنا، سرهنگ محمد رستمی گفت: تیم ویژه مقابله با تیراندازی غیر نظامی پلیس امنیت عمومی از مدت‌ها قبل کار خود را در کرمانشاه آغاز کرده است.
وی با بیان اینکه پس از فعال شدن این تیم میزان وقوع تیراندازی‌های غیر نظامی در سطح استان کاهش چشم‌گیری داشته است، تصریح کرد: افرادی که در سطح استان کرمانشاه اقدام به تیر اندازی غیر نظامی می‌کنند به سرعت توسط پلیس شناسایی و دستگیر می‌شوند.
رئیس پلیس امنیت عمومی استان کرمانشاه تاکید کرد: از تمام توان اطلاعاتی و عملیاتی خود به منظور مقابله با بر هم زنندگان امنیت عمومی استفاده خواهیم کرد.
رستمی با بیان اینکه آمار وقوع تیراندازی غیر نظامی در استان کرمانشاه روبه کاهش است، اظهارداشت: میزان وقوع تیر اندازی‌های غیرنظامی در آذر ماه نسبت به ماه گذشته ۶۰ درصد و در سال جاری نسبت به ۹ ماهه سال گذشته ۲۰ درصد کاهش داشته است.
وی با اشاره به خطرات نگهداری و حمل سلاح توسط افراد، از شهروندان خواست در صورت اطلاع از حمل و نگهداری سلاح توسط افراد موضوع را با پلیس در میان گذارند.
رئیس پلیس امنیت عمومی همچنین با بیان اینکه نگهداری از سلاح گرم بدون مجوز جرم محسوب می‌شود، از دارندگان سلاح خواست که سلاح خود را به پلیس تحویل دهند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

9 + 1 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>