پنجشنبه , ۱۴ فروردین ۱۳۹۹
آخرین خبرها

کشف تریاک در بار «پرتقال»

image_print

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کرمانشاه از کشف بیش از ۱۰ کیلو و ۵۰۰ گرم مواد مخدر از نوع تریاک در بار پرتقال و انهدام یک باند در این زمینه خبر داد.
به گزارش باختر و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ «علیرضا دلیری» اظهارداشت: مامورین این پلیس تخصصی با کار اطلاعاتی یک باند تهیه و توزیع موادمخدر که در پوشش محموله های میوه و تربار مواد مخدر به شهر کرمانشاه وارد می کرد ، شناسایی کردند.
وی افزود: در نهایت پلیس یک وانت نیسان حامل پرتقال را کشف و بیش از ۱۰ کیلو و ۵۰۰ گرم مواد مخدر از نوع تریاک را توقیف کرد.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر با بیان اینکه در این رابطه ۲ متهم دستگیر شده اند، گفت: متهمان دستگیر شده به منظور سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شدند و اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی به منظور دستگیری دیگر عوامل دخیل در پرونده همچنان ادامه دارد.
سرهنگ دلیری ضمن تقدیر از همکاری مردم با پلیس گفت مردم می توانند در صورت اطلاع از فعالیت قاچاقچیان و خرده فروشان مواد مخدر موضوع را از طریق سامانه ۱۲۸ به پلیس مبارزه با مواد مخدر تحویل دهند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

3 + 3 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>