پنجشنبه , ۱۴ فروردین ۱۳۹۹
آخرین خبرها

عربده کش پارک درخشان دستگیر شد

image_print

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه گفت: فردی که با عربده کشی و تهدید شهروندان در پارک درخشان ایجاد رعب و وحشت کرده بود، دستگیر شد.
به گزارش باختر و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ «حسین براری» افزود: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی مبنی بر یک مورد عربده کشی در پارک درخشان سریعا ماموران کلانتری ۱۲ بیست ودوم بهمن جهت بررسی موضوع به محل اعزام شدند.
وی افزود: پس از حضور ماموران در محل مشخص شد که سه نفر با یک دستگاه پراید وارد پارک شده و ضمن ایجاد رعب و وحشت، ۲ دستگاه خودرو را تخریب کرده اند.
این مقام انتظامی عنوان کرد: ماموران انتظامی به واسطه اقدامات اطلاعاتی محل اختفای متهم یکی از متهمان را شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه وی را دستگیر کردند.
سرهنگ براری گفت: متهم که از افراد شرور و باسابقه است به منظور سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شد و تلاش جهت دستگیری همدستان وی ادامه دارد.
فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه یادآور شد: از تمام توان خود استفاده می کنیم تا چنین هنجار شکنانی فرصت عرض اندام و ایجاد مزاحمت برای مردم را نداشته باشند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

5 + 1 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>