پنجشنبه , ۱۴ فروردین ۱۳۹۹
آخرین خبرها

گوسفندان سرقتی آذربایجان در کرمانشاه کشف شدند

image_print

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه گفت: گوسفندانی که به صورت مسلحانه از دامداران استان آذربایجان غربی به سرقت رفته بودند، در این شهرستان کشف شدند.
به گزارش باختر و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ «حسین براری» در این رابطه گفت: ماموران به واسطه اقدامات اطلاعاتی از تردد یک دستگاه کامیون حامل گوسفندان قاچاق در این شهرستان باخبر شدند و توقیف آن را در دستور کار قرار دادند.
وی با بیان اینکه ماموران کامیون مورد نظر را در محدوده شهر ماهیدشت متوقف و ۲ متهم را در این رابطه دستگیر کردند، اظهارداشت: از کامیون مورد نظر ۷۱ راس گوسفند سرقتی کشف شد که به گفته کارشناسان ارزش آن ها ۱۵۶ میلیون ریال است.
فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه یادآور شد: متهمان دستگیر شده در بازجویی های ابتدایی به سرقت گوسفندان به صورت مسلحانه از دامداران استان آذربایجان غربی اعتراف کردند.
سرهنگ براری با بیان اینکه از تمام توان خود به منظور مقابله با سرقت استفاده خواهیم کرد، گفت: در آذر ماه امسال میزان وقوع سرقت در شهرستان کرمانشاه نسبت به مدت مشابه سال قبل، ۷ درصد کاهش یافته است.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

3 + 4 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>