یکشنبه , ۱۰ فروردین ۱۳۹۹
آخرین خبرها

معاون استاندار کرمانشاه خبر داد:رایزنی برای احداث مجتمع ۳۵۰ هکتاری کشت و صنعت در گیلانغرب

image_print

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمانشاه، از رایزنی با بنیاد مستضعفان برای احداث مجتمع ۳۵۰ هکتاری کشت و صنعت در شهرستان گیلانغرب خبر داد.
به گزارش باختر و به نقل از ایرنا، رضا رحیمی در جلسه ای که به منظور بررسی طرح های اشتغالزایی شهرستان گیلانغرب در سرسرای جلسات معاونت اقتصادی استانداری برگزار شد، به ظرفیت های بسیار استان به ویژه گیلانغرب در بخش کشاورزی، باغداری و دامداری اشاره کرد.
وی گفت: ۲۰۰ هکتار از مجتمع ۳۵۰ هکتاری گیلانغرب به باغ مثمر تبدیل می شود و همه شرایط و امکانات استان برای ورود بنیاد مستضعفان به این سرمایه گذاری فراهم است.
رحیمی با بیان اینکه با حضور و همکاری مسئولان و نمایندگان آب منطقه ای مشکلات در زمینه اختصاص آب در این مجتمع رفع شده، افزود: قرار براین است در کنار این مجتمع، گاوداری ۲ هزار راسی و باغ زیتون نیز احداث شود.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمانشاه ادامه داد: دستگاه های استان باید فضا را برای ورود سرمایه گذاران فراهم کنند.
به گفته وی، رفع مشکل بیکاری در استان نیازمند تسهیل شرایط برای ورود سرمایه گذار است و مدیران و سایر دستگاه ها باید در این زمینه نهایت همکاری را به عمل آورند.
رحیمی یادآور شد، اراضی استان مستعد کاشت و ایجاد باغات زیتون و پسته است و نباید از چنین ظرفیت هایی غفلت شود.
قرار براین است در جلسات بعدی، به جزییات مجتمع کشت و صنعت گیلانغرب بیشتر پرداخته شود.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

4 + 2 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>