یکشنبه , ۱۰ فروردین ۱۳۹۹
آخرین خبرها

نماینده مجلس: اسکان موقت زلزله زدگان مناطق روستایی سرپل ذهاب مطلوب بوده است

image_print

نماینده مردم قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب در مجلس، اقدام های صورت گرفته در بحث اسکان موقت زلزله زدگان در مناطق روستایی سرپل ذهاب را مطلوب ارزیابی کرد
و گفت: انتظار است مردم با همتی که همیشه مثال زدنی بوده، پای کار بیایند و تا قبل از فرا رسیدن فصل گرما، اسکان دائم زلزله زدگان فراهم شود.
به گزارش باختر ، فرهاد تجری در گفت و گو با ایرنا افزود: انتظار می رود مسئولان بنیاد مسکن، قرارگاه ها و ارتش در امر اسکان موقت زلزله زدگان از تمام ظرفیت های موجود استفاده کنند و سریعتر از مرحله اسکان موقت به اسکان دائم برسیم.
وی با بیان این که فرصت بازنگری در طرح هادی روستاهای تخریب شده وجود دارد، گفت: امکان گسترش روستاها فراهم شده و دهیاری ها و اعضای شوراهای اسلامی تلاش کنند شرایط مناسب زیستی در این روستاها فراهم شود.
تجری اضافه کرد: در حالی که قبل از وقوع زلزله، اجرای طرح هادی در روستاها مستلزم هزینه های زیادی در کارهای کارشناسی بود اما با توجه به زلزله اخیر، زمینه بازنگری در طرح هادی روستایی با کمترین زمان و هزینه فراهم شده تا از تمام ظرفیت ها برای رفاه مردم استفاده شود.
وی تعیین تکلیف نشدن واحدهای تخریبی نوع ۲ و نامشخص بودن وضعیت مستاجران را از جمله مشکلات فراروی زلزله زدگان توصیف و ابراز امیدواری کرد این مشکل ظرف چند روز آینده رفع شود.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

2 + 2 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>