یکشنبه , ۱۰ فروردین ۱۳۹۹
آخرین خبرها

توزیع سه هزار و ۸۰۰ بسته فرهنگی بین دانش آموزان زلزله زده قصرشیرین

image_print

مدیر کانون پرورش فرهنگی کودکان و نوجوانان قصرشیرین، از توزیع سه هزار و ۸۰۰ بسته فرهنگی بین دانش آموزان زلزله زده این شهرستان خبر داد.
به گزارش باختر ، مهناز افشاری در حاشیه توزیع اقلام فرهنگی در ۲ دبستان تربیت و قباییان قصرشیرین به ایرنا گفت: این بسته ها در راستای حمایت روحی روانی از دانش آموزان زلزله زده قصرشیرین بین پایه های مختلف تحصیلی مناطق شهری و روستایی این شهرستان توزیع شده است.
وی، اقلام فرهنگی توزیع شده بین پایه های مختلف تحصیلی این شهرستان را شامل کتاب های قصه، بازی های فکری، ظروف غذا و لوازم التحریر بیان کرد.
وی بیان کرد: کانون پرورش فکری قصرشیرین از همان ابتدای وقوع زلزله اخیر در کنار کودکان و نوجوانان مناطق زلزله زده قصرشیرین بود و به حمایت روحی روانی و آموزش های پناه گیری در هنگام وقوع زلزله بین آن ها با توجه به اهمیت امنیت روانی کودکان و نوجوانان اقدام کرده است.
وی انجام بازی‌های گروهی، ایجاد نشاط و تحرک، نمایش عروسکی، قصه گویی و کتابخوانی گروهی در مناطق زلزله زده را از فعالیت های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان قصرشیرین در راستای حمایت روحی روانی دانش آموزان ذکر کرد.
یک هزار و ۴۵۶ تن از کودکان و نوجوانان رده سنی شش تا ۱۶ سال قصرشیرین عضو کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان این شهرستان هستند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

5 + 2 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>