یکشنبه , ۱۰ فروردین ۱۳۹۹
آخرین خبرها

امام جمعه کرمانشاه: دست منافقین و دشمنان در اغتشاشات پیدا است

image_print

5

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: دست منافقین و دشمنان در اغتشاشات اخیر اتفاق افتاده در کشورمان به خوبی پیدا است.
به گزارش ایسنا، آیت‌الله مصطفی علما در حاشیه راهپیمایی روز (۱۳ دی) مردم کرمانشاه در محکومیت اغتشاشگران، با اشاره به حضور پرشورکرمانشاهیان در این راهپیمایی، اظهار کرد: امروز این جمعیت کم نظیر که شاید از اول انقلاب نمونه آن کمتر دیده شده‌ به میدان آمدند تا با تمام وجود از نظام و انقلاب دفاع کنند.
آیت‌الله علما با تاکید بر اینکه حضور پرشور مردم در راهپیمایی بهترین دلیل بر مردمی بودن انقلاب است، گفت: حضور پرشور مردم در راهپیمایی با دفاع از رهبری و ولایت فقیه همراه بود که خود مشت محکمی بر یاوه‌گویی‌های دشمنان نظام است.
آیت‌الله علما اضافه کرد: راهپیمایی روز (۱۳ دی) پیام‌های زیادی برای دشمنان و تفرقه‌افکنان داشت و به همگان ثابت کرد که مردم به آرمان‌های اسلام و انقلاب وفادارند.
امام جمعه کرمانشاه اظهار کرد: همه می دانیم تورم، گرانی و بیکاری وجود دارد و هیچ کس منکر این نیست که مردم مطالبات اقتصادی به حقی دارند که مسئولین باید برای رفع این مطالبات برنامه داشته باشند، اما قصه تظاهرات و تجمعات غیر قانونی و اغتشاشگری داستان دیگری دارد که دست منافقین و دشمنان نظام در آن پیدا است.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

7 + 3 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>