پنجشنبه , ۲۴ آبان ۱۳۹۷
آخرین خبرها

۲۵۰ لیتر مواد پیش ساز مخدر صنعتی کشف شد

image_print

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه گفت: طی روزهای گذشته ۲۵۰ لیتر مواد پیش ساز موادمخدر صنعتی شیشه توسط عوامل انتظامی این شهرستان کشف شد.
به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ « حسین براری» در این رابطه گفت: ماموران کلانتری ۱۸ سجادیه پس از کسب خبر از منابع و مخبرین مبنی بر اینکه شخصی در امر تهیه مخدر شیشه در کیهانشهر فعالیت می کند، شناسایی و دستگیری متهم را در دستور کار ماموران قرار دادند. وی افزود: ماموران این کلانتری پس از هماهنگی با مقام قضایی در یک عملیات ضربتی متهم را دستگیر و در بازرسی از منزل وی مقدار ۲۵۰ لیتر مواد پیش ساز مخدر شیشه کشف کردند. سرهنگ براری با اشاره به اینکه متهم با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شد، گفت: برای صیانت از کانون گرم خانواده ها در برابر آسیب های مواد مخدر از تمام توان انتظامی و اطلاعاتی خود استفاده خواهیم کرد.
این مقام انتظامی با بیان اینکه تمامی دستگاه ها باید در زمینه ریشه کن کردن اعتیاد اقدام کنند، گفت: مهمترین راهکار برای مبارزه با مواد مخدر کاهش تقاضای آن به وسیله آموزش و فرهنگ سازی است.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

5 + 3 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>