سه شنبه , ۱۹ آذر ۱۳۹۸
آخرین خبرها

بازپرس شعبه سوم دادسرای کرمانشاه: بانک اطلاعاتی مجرمین استان راه اندازی می شود

image_print

62669

بازپرس شعبه سوم بازپرسی دادسرای عمومی وانقلاب کرمانشاه از پلمب ۱۷۵ مکان عرضه مواد مخدر در سطح شهر کرمانشاه و ۴۹ مکان در سطح شهرستان های استان خبرداد.
به گزارش باختر و به نقل از ایسنا، علی اشرف تیموری در نشست مشترک دادستان کرمانشاه با رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان، با بیان اینکه مقابله با مواد مخدر در سه سطح مصرف، مبارزه با خرده فروشان و عمده فروشان در حال انجام است، اظهارکرد: دراین سه سطح دادسرا به عنوان خط مقدم مبارزه با پلیس مبارزه با موادمخدر و کلانتری ها تعامل بسیار خوبی دارد.
وی ادامه داد: یکی از موضوعاتی که در بحث مبارزه با موادمخدر باید به آن توجه شود، آموزش است.
بازپرس شعبه سوم بازپرسی دادسرای عمومی وانقلاب استان کرمانشاه با بیان اینکه ماده ۱۳ قانون مبارزه با
مواد مخدر سالها در کشور مغفول مانده و به اجرا در نیامده بود، تصریح کرد: برای اولین بار استان کرمانشاه این قانون را به اجرا درآورد.
وی افزود: با اجرای این قانون توانستیم اطلاعات خوبی از عرضه کنندگان مواد مخدر در استان بدست آوریم.
تیموری از تشکیل بانک اطلاعاتی مجرمین در کرمانشاه خبرداد و گفت: در این بانک اطلاعاتی، مشخصات عرضه کنندگان خرد مواد مخدر ثبت خواهد شد.
وی با بیان اینکه از ابتدای اجرای ماده ۱۳ در کرمانشاه تاکنون ۱۷۵ مکان عرضه مواد مخدر در شهرکرمانشاه و ۴۹ مکان در شهرستان ها پلمب شده است، تصریح کرد: با اجرای این طرح آمار دستگیری خرده فروشان مواد مخدر دراستان ۴۹ درصد افزایش یافت.
بازپرس شعبه سوم بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب استان کرمانشاه تاکید کرد: به مشاورین املاک سطح استان ابلاغ خواهیم کرد تا از اجاره املاک به عرضه کنندگان مواد مخدر خودداری کنند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

7 + 3 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>