چهارشنبه , ۲۷ تیر ۱۳۹۷
آخرین خبرها

معاون بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خبر داد: «خبازی‌ها» و «میوه‌فروشان» در صدر متخلفین اصناف

image_print

معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه از انجام بیش از ۸۰ هزار مورد بازرسی و نظارت در کرمانشاه طی ۹ ماهه امسال خبر داد و گفت: خبازی‌ها و میوه فروشی‌ها در صدر واحدهای متخلف قرار داشتند.
به گزارش باختر، عباس سجادی راد در گفت و گو با ایسنا ، اظهار کرد: در ۹ ماهه امسال ۸۰ هزار و ۵۸۲ مورد بازرسی از بخش‌های مختلف در سطح استان انجام شده که این عدد در مدت مشابه سال گذشته حدود ۷۶ هزار مورد بوده است.
وی تعداد تخلفات کشف شده در این بازرسی‌ها را ۵۵۲۷ مورد اعلام کرد و ادامه داد: ۴۶۳۹ پرونده نیز برای این تخلفات تشکیل شده است. معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه یادآوری کرد: در این مدت ۱۳۵ فقره پرونده قاچاق نیز تشکیل شده است.
سجادی تعداد گشت‌های مشترک معاونت بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت با همکاری سایر دستگاه‌ها را ۱۵۱۵ مورد دانست و تصریح کرد:
۳۴۶۷ مورد نیز گزارش مردمی در مورد تخلفات داشتیم.
وی با بیان اینکه نظارت بر تمام بخش‌های ارائه کالا و خدمات در استان صورت گرفته است، افزود: مراکز خدماتی، واحدهای صنفی، رستوران‌ها، شرکت‌های خدمت رسان آب، برق، گاز و … ، واحدهای تولیدی، دفاتر بیمه، مراکز حمل و نقل و … همگی در این مدت مورد بازرسی قرار گرفتند.
به گفته این مسئول عمده تخلفات ثبت شده شامل گرانفروشی، عدم درج قیمت، عدم صدور صورتحساب و رعایت نکردن موازین بهداشتی بوده است.
سجادی خبازی‌ها، میوه و تره‌بارفروشان و همچنین واحدهای صنفی عرضه پوشاک را در صدر واحدهای متخلف دانست.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

3 + 7 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>