چهارشنبه , ۲ خرداد ۱۳۹۷
آخرین خبرها

سرپرست سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری: فرهنگسراهای کرمانشاه رونق می گیرند

image_print

2

سرپرست سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری کرمانشاه گفت: با برگزاری دوره های مختلف آموزشی، برنامه های ویژه ای برای پررونق شدن فرهنگسراهای کرمانشاه درنظر گرفته ایم.
به گزارش باختر، مهدی عبدالمالکی در گفتگو با ایرنا، افزود: برای رونق فرهنگسراها برنامه های زیادی داریم و توافقاتی برای آموزش، با جهاد دانشگاهی حاصل شده است.
وی با بیان اینکه هم اکنون سه فرهنگسرا در شهر کرمانشاه وجود دارد، گفت: فرهنگسرای گل نرگس در ابتدای شهرک ژاندارمری، فرهنگسرای شهر در چهارراه جوانشیر و فرهنگسرای کوثر در پارک درخشان ۲ واقع در چهارراه سی متری دوم قرار گرفته است.
عبدالمالکی ادامه داد: یک فرهنگسرای دیگر در منطقه فرهنگیان فاز ۲ کرمانشاه در دست احداث است که در مرحله پایانی تکمیل و آماده سازی قرار دارد و تا پایان سال جاری به بهره برداری می رسد.
سرپرست سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری کرمانشاه در بخش دیگر از سخنانش به افتتاح نگارخانه کرمانشاه اشاره کرد و افزود: درب نگارخانه شهر کرمانشاه واقع در چهارراه شهید مطهری غربی(چهارراه جوانشیر) ۲۰ دیماه همزمان با افتتاح نمایشگاه عکس زلزله، به روی هنرمندان و عموم شهروندان گشوده می شود.
به گفته وی، همه هنرمندان هنرهای تجسمی و تصویری برای ارائه و نمایش آثار می توانند با اداره هنری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری ارتباط گرفته و برای مدت و زمان مورد درخواست هماهنگی لازم را برای اختصاص فضای نمایشگاهی نگارخانه انجام دهند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

7 + 1 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>