سه شنبه , ۲۶ تیر ۱۳۹۷
آخرین خبرها

مدیر کل اقتصادی و دارایی خبر داد :یک میلیون و ۴۷۰ هزار کرمانشاهی سود سهام عدالت می گیرند

image_print

4

مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان کرمانشاه گفت: حدود یک میلیون و ۴۷۰ هزار نفر در کرمانشاه مشمول دریافت سود سهام عدالت هستند و پرداخت سود به این افراد از روز (۱۹ دی) آغاز شده است.
با گزارش باختر، علی محمدی در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: سود این سهام در سه مرحله و تا پایان سال به حساب افراد واریز خواهد شد و هیچ نیازی به مراجعه حضوری به محل خاصی وجود ندارد.
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان کرمانشاه با بیان اینکه ثبت نام جدید برای سهام عدالت فعلا وجود ندارد، یادآوری کرد: این سود فقط به افرادی تعلق می‌گیرد که طی اطلاعیه‌های قبلی سازمان خصوصی سازی به سامانه سهام عدالت مراجعه کرده و مالک سهام عدالت شناخته شدند.
به گفته این مسئول، ثبت شماره شبا در سامانه نیز از دیگر الزامات واریز سود سهام عدالت به حساب افراد است.
محمدی خاطرنشان کرد: سود سهام عدالت برای افرادی که سهام عدالت آنها کامل و یک میلیون تومان است از جمله مددجویان کمیته امداد و بهزیستی، ۱۵۰ هزار تومان خواهد بود که در سه مرحله( هر مرحله ۵۰ هزار تومان) واریز می‌شود. وی ادامه داد: برای سایر افراد نیز که سهام عدالت آنها حدود ۴۷۰ هزار تومان است و هنوز تکمیل نشده این سود حدود ۷۵ هزار تومان محاسبه شده و در سه نوبت (هر نوبت ۲۵ هزار تومان) واریز خواهد شد.
مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان کرمانشاه تصریح کرد: در مورد خرید و فروش سهام عدالت در بورس نیز تصویب مجلس شورای اسلامی و طی نمودن پروسه قانونی لازم است که این کار از طرف دولت در حال پیگیری است و به محض تصویب و ابلاغ به اطلاع سهام داران خواهد رسید.
محمدی از مردم خواست اگر سوالی در این زمینه دارند با تلفن مرکز پاسخگویی سهام عدالت به شماره
۸۳۳۳۸-۰۲۱ و یا با مراجعه به سامانه سهام عدالت به نشانی
www.samanese.ir در میان بگذارند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

1 + 7 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>