مدیر کل اقتصادی و دارایی خبر داد :یک میلیون و 470 هزار کرمانشاهی سود سهام عدالت می گیرند


4

مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان کرمانشاه گفت: حدود یک میلیون و 470 هزار نفر در کرمانشاه مشمول دریافت سود سهام عدالت هستند و پرداخت سود به این افراد از روز (19 دی) آغاز شده است.
با گزارش باختر، علی محمدی در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: سود این سهام در سه مرحله و تا پایان سال به حساب افراد واریز خواهد شد و هیچ نیازی به مراجعه حضوری به محل خاصی وجود ندارد.
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان کرمانشاه با بیان اینکه ثبت نام جدید برای سهام عدالت فعلا وجود ندارد، یادآوری کرد: این سود فقط به افرادی تعلق می‌گیرد که طی اطلاعیه‌های قبلی سازمان خصوصی سازی به سامانه سهام عدالت مراجعه کرده و مالک سهام عدالت شناخته شدند.
به گفته این مسئول، ثبت شماره شبا در سامانه نیز از دیگر الزامات واریز سود سهام عدالت به حساب افراد است.
محمدی خاطرنشان کرد: سود سهام عدالت برای افرادی که سهام عدالت آنها کامل و یک میلیون تومان است از جمله مددجویان کمیته امداد و بهزیستی، 150 هزار تومان خواهد بود که در سه مرحله( هر مرحله 50 هزار تومان) واریز می‌شود. وی ادامه داد: برای سایر افراد نیز که سهام عدالت آنها حدود 470 هزار تومان است و هنوز تکمیل نشده این سود حدود 75 هزار تومان محاسبه شده و در سه نوبت (هر نوبت 25 هزار تومان) واریز خواهد شد.
مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان کرمانشاه تصریح کرد: در مورد خرید و فروش سهام عدالت در بورس نیز تصویب مجلس شورای اسلامی و طی نمودن پروسه قانونی لازم است که این کار از طرف دولت در حال پیگیری است و به محض تصویب و ابلاغ به اطلاع سهام داران خواهد رسید.
محمدی از مردم خواست اگر سوالی در این زمینه دارند با تلفن مرکز پاسخگویی سهام عدالت به شماره
83338-021 و یا با مراجعه به سامانه سهام عدالت به نشانی
www.samanese.ir در میان بگذارند.