چهارشنبه , ۲۷ تیر ۱۳۹۷
آخرین خبرها

۱۰ میلیارد ریال اعتبار به ۲ بانده کردن محورکنگاوربه تویسرکان اختصاص یافت

image_print

نماینده شهرستان های کنگاور، صحنه و هرسین در مجلس شورای اسلامی گفت: با پیگیری های انجام شده مبلغ ۱۰ میلیارد ریال به پروژه ۲ بانده کردن محور پرخطر کنگاور به تویسرکان اختصاص یافت.
به گزارش باختر و به نقل ایرنا ، حسن سلیمانی افزود: این مسیر به عنوان تنها مسیر ارتباطی ۲ شهرستان کنگاور و تویسرکان، پر از نقاط حادثه خیز است که آمار بالای مرگ و میر و حوادث جاده ای حکایت از آن دارد.
نماینده کنگاور در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: پس از پیگیری ها و مکاتبات فراوانی که با وزیر راه و شهرسازی صورت گرفت، ۲ بانده کردن محور کنگاور – تویسرکان سال گذشته در ردیف بودجه ای قرار گرفت.
وی با اشاره به اینکه امسال نیز برای احداث ۲ بانده کردن این محور ردیف بودجه ای تعیین شد، اضافه کرد: ۱۰ میلیارد ریال اعتبار برای شروع کار اختصاص یافته و پیمانکار نیز مشخص شده که به زودی عملیات اجرایی این پروژه آغاز خواهد کرد.
سلیمانی در ادامه اظهار داشت: همچنین برای ۲ بانده کردن محور کنگاور به نهاوند و بیستون به سنقر نیز که از مطالبات به حق مردم منطقه می باشد، تعیین اعتبار شده است.
وی ابراز امیدواری کرد که اداره کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه توجه جدی در تامین اعتبار و هموار کردن مسیر پیمانکاران برای اجرای پروژه ها را در اولویت کاری خود قرار دهد.
نماینده کنگاور در مجلس شورای اسلامی در پایان یادآور شد: در بخش‌های مختلف اقدام های بسیار مناسبی صورت گرفته که باید به نحو مطلوب و مناسب به اطلاع مردم حوزه انتخابیه برسد.
اجرای عملیات ۲ بانده کردن در این محور ضمن کنترل وسائط نقلیه و کاهش بار ترافیکی، تصادفات جاده ای مرگبار را نیز کاهش خواهد داد.
شهرستان کنگاور با جمعیتی افزون بر ۷۶ هزار نفر در ۹۴ کیلومتری شرق کرمانشاه واقع شده و دروازه ورودی این استان غربی است.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

8 + 2 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>