سه شنبه , ۱ خرداد ۱۳۹۷
آخرین خبرها

خبر خوش رئیس شورا برای مردم کرمانشاه ؛تبصره ۳ قبض آب حذف شد

image_print

n82644062-71829317-300x231

رییس شورای اسلامی شهر کرمانشاه از حذف تبصره ۳ قبض آب و فاضلاب شهری خبر داد.
رسول آزادی در گفتگو با خبرنگار باختر اظهار داشت : پس از برگزاری جلسات مکرر درخصوص موضوع تبصره ۳ قبض آب و فاضلاب شهری ، نهایتاً اعضای شورای اسلامی شهر کرمانشاه به این جمع بندی رسیدند که به دلایل مختلف ، این تبصره بایستی از قبوض آب و فاضلاب مشترکین شهر کرمانشاه حذف گردد.
وی ادامه داد : شرکت آب و فاضلاب زیرمجموعه وزارت نیروست و از بودجه دولتی استفاده می کند ، لذا برای انجام هرگونه پروژه ، همچون نوسازی شبکه آب و فاضلاب شهری باید از بودجه دولتی استفاده نمایدنه اینکه دست در جیب مردم کند.
وی همچنین یادآور شد : از سویی دیگر با توجه به درآمد پایین مردم و رتبه اول بیکاری استان کرمانشاه در سطح کشور و همچنین با توجه به حماسه آفرینی هایمردم شریف کرمانشاه در طول جنگ ۸ سال دفاع مقدسو اینکه همگی در واقع ایثارگر محسوب می شوند ،لذا دریافت چنین مبالغی تحت عنوان تبصره ۳ از این مردم دور از انصاف و عدالت می باشد ، لذا نظر همه اعضای شورای اسلامی شهر کرمانشاه بر حذفتبصره ۳ از فیش های آب و فاضلاب است .
گفتنی است: مطابق موضوع تبصره (۳) ماده واحدهقانون تشکیل شرکت های آب و فاضلاب دربخش آب بهاء جهت توسعه طرح های فاضلاب و بازسازیشبکه های آب شهری به شرکت آب و فاضلاب اجازهداده می شود مبالغی علاوه بر مبالغ تصویبی کشوری از شهروندان هر شهر در بخش خانگی و غیرخانگی با پیشنهاد شرکت آب و فاضلاب و تصویب شورای شهر و متعاقباً تایید وزیر نیرو به عنوان مشارکت در امر توسعه طرح های فاضلاب و بازسازی شبکه آب شهری اخذ شود.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

8 + 1 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>