چهارشنبه , ۲ خرداد ۱۳۹۷
آخرین خبرها

کشف ۲۱۲ کیلوگرم تریاک در، بار «خیار»

image_print

4

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر ۲۱۲ کیلوگرم تریاک را در بار خیار کشف کردند.
به گزارش باختر و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار «منوچهر امان اللهی» در ستاد انتظامی استان کرمانشاه در جمع خبرنگاران، اظهارداشت: در پی دریافت اخباری مبنی بر قصد قاچاقچیان برای انتقال یک محموله موادمخدر از استان های شرقی به کرمانشاه، رسیدگی به موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت. وی اظهارداشت: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر پس از اطلاع از موضوع، چتر اطلاعاتی خود را بر قاچاقچیان گسترش دادند و در نهایت خودرو حامل مواد مخدر را پس از مدتی تعقیب نامحسوس در شهرستان کرمانشاه متوقف کردند.
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه یادآور شد: ماموران پس از بازرسی از خودرو مورد نظر ۲۱۲ کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک را که به شکل ماهرانه ای داخل بسته های خیار جاسازی شده بود، کشف کردند. به گفته سردار امان اللهی تاکنون
۳ نفر از اعضای این باند دستگیر شده اند و اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی به منظور دستگیری دیگر اعضای باند همچنان
ادامه دارد.
وی افزود: از ابتدای سال تا کنون بیش از ۲ هزار و ۵۰۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر در استان کرمانشاه کشف شده است که نسبت به سال گذشته بیش از ۲۰۰ درصد رشد دارد.
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه عنوان کرد: در یک هفته گذشته بیش از ۲۵۷ کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک در استان کشف شده است.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

7 + 1 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>