چهارشنبه , ۲ خرداد ۱۳۹۷
آخرین خبرها

دستگیری زورگیر در صحنه جرم

image_print

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه گفت: فردی که طی روزهای گذشته در حوزه کلانتری ۲۲ مسکن اقدام به زورگیری کرده بود، قبل از هر اقدامی توسط ماموران دستگیر شد.
به گزارش باختر و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ «حسین براری» در این رابطه اظهارداشت: ماموران کلانتری ۲۲ مسکن در جاده قدیم مشاهده می کنند که ۲ نفر با استفاده از سلاح سرد در حال زورگیری از راننده یک دستگاه خودرو پژو پارس هستند، از این رو به سرعت وارد عمل شدند.
وی افزود: با حضور به موقع پلیس ۲ نفر سارق اقدام به فرار کردند و ماموران با تعقیب و گریز یک نفر از آنان را که در داخل یکی از خانه های اطراف مخفی شده بود دستگیر و از وی یک قبضه قمه و یک تیغه چاقو کشف کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه با بیان اینکه متهم با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شد، افزود: تلاش برای دستگیری دیگر همدست وی در دستور کار ماموران قرار دارد.
سرهنگ براری از شهروندان خواست که در صورت تهدید شدن از سوی فرد و یا گروهی خاص موضوع را با ماموران انتظامی در میان گذارند و از تهدید افراد هنجار شکن ترسی به دل راه ندهند.
وی تصریح کرد: از تمام توان خود به منظور برخورد سریع و قاطع با افرادی که برای شهروندان ایجاد مزاحمت کنند، استفاده خواهیم کرد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

3 + 3 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>