چهارشنبه , ۲ خرداد ۱۳۹۷
آخرین خبرها

رئیس دانشگاه علوم پزشکی خواستار شد : پیگیری انجام پیوند قلب در بیمارستان امام علی(ع)

image_print

mrdm-dy-khnwdh-m-hstnd-w-m-byd-mrqb-slmt-ann-bshym

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: انجام پیوند قلب در بیمارستان امام علی(ع) کرمانشاه برای رفاه حال مردم استان، باید مد نظر قرار گرفته و پیگیری شود.
به گزارش باختر و به نقل از مهر، نشست پایش بیمارستانی هیات رئیسه دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در مرکز آموزشی، درمانی امام علی (ع) کرمانشاه برگزار شد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در این نشست اظهار داشت: بیمارستان امام علی (ع) از جمله بیمارستان های خوب استان است و جا دارد از زحمات تمامی کادر بهداشت و درمان از جمله این مرکز در خدمات رسانی شایسته به مصدومان زلزله مجددا قدردانی کنم.
محمودرضا مرادی افزود: با وجود شرایط مطلوب این بیمارستان، از مرکز آموزشی و درمانی امام علی (ع) انتظار بیشتری داریم و امیدواریم با تلاش مضاعف شاهد ارتقا وضعیت این بیمارستان باشیم.
وی تاکید کرد: انجام پیوند قلب در این بیمارستان جهت رفاه حال مردم استان از جمله مواردی است که باید مد نظر قرار گرفته و پیگیری شود.
دکتر خزایی معاون آموزشی دانشگاه در این نشست اظهار داشت: بهبود وضعیت پاویون پزشکان ، ارتقا تجهیزات آموزشی و شرایط تحصیلی دانشجویان در این مرکز از جمله موارد در دستور کار معاونت آموزشی دانشگاه است.
دکتر روشنی معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در این نشست بیان کرد: برای بهبود حال بیماران قلبی تلاش می کنیم آمبولانس ویژه ای جهت انتقال این بیماران اختصاص داده شود.
دکتر ایمانی معاون توسعه نیز در این نشست اظهار کرد: تامین نیروی انسانی از جمله چالش های پیش روی ما در مراکز درمانی از جمله بیمارستان امام علی (ع) است.
همچنین دکتر عبدی مدیر امور بهره وری در این نشست گفت: کاهش هزینه ها و فرآیند ها؛ افزایش بهره وری و ارتقای سطح رضایتمندی بیماران و مراجعان باید دو چندان مد نظر قرار گیرد و خوشبختانه بیمارستان امام علی (ع) در این حوزه در سطح قابل قبولی قرار دارد.
دکتر محمدی معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه نیز افزود: راه اندازی سی تی آنژیوگرافی از جمله برنامه هایی است که معاونت غذا و دارو دانشگاه پیگیر آن در بیمارستان امام علی (ع) است.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

3 + 4 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>